Моніка Беллуччі – найкрасивіша італійська зірка

Народилася 30 вересня 1968 року в Умбрії. Появи Моніки чекали всі рідні, оскільки, її матері лікарі повідомили, що вона безплідна. Ось так, усупереч медицині, Моніка Белуччі з’явилася на світ.

Monica Bellucci (82)

Згодом, ця природна риса – робити неможливе – дуже знадобилася актрисі. Моніка Белуччі з дитинства була оточена любов’ю сім’ї і, хоч батьки Моніки були небагаті, турбота батька і матері не дозволяла відчувати якусь ущербність. Ще в школі, на красу Моніки звертали увагу однокласники і вчителі, але вона ніколи не давала приводу, щоб про неї говорили як про “пустушку”. Моніка старанно вчилася, розуміючи, що, брак коштів може компенсувати лише гарною освітою.Monica Bellucci У 1986 р. Моніка Белуччі вступила до університету Перуджі – хотіла здобути юридичну освіту. Щоб заробити гроші на навчання, Моніка спочатку влаштувалася офіціанткою в піцерію, а потім, за порадою друзів, стала підробляти в модельному агенстві. Саме кар’єра моделі і привела в кіно Моніку Белуччі.
У 1987 році Моніку Белуччі запросили на роботу в Мілан, у найпрестижніше модельне агенство “Еліт”, яке в цей час саме підшукувало модель, яка мала стати символом цієї фірми. Моніці Белуччі неймовірно пощастило – саме її і вибрали Дольче і Габбана. Робота у знаменитих модельєрів дуже швидко принесла свої плоди, обличчя Моніки стало регулярно з’являтися на обкладинках модних журналів. Армані, Валентино – найпрестижніші Будинки були відкриті для моделі Моніки Белуччі.

Monica Bellucci 1 Досвід моделі згодом, дуже допоміг Моніці в кіно, коли знадобилася розкутість рухів і відсутність страху перед камерою: “Мені легко даються сцени, в яких я без одягу. Нагота чиста, у ній є щось чарівне”. Крім того, Моніка дуже добре знала достоїнства і недоліки своєї зовнішності і, як справжня зірка, вміла правильно показати себе на екрані: “Коли я говорю, я ж не бачу, як рухаю особою, а кіно мені це показує – тому, дуже багато чого дізнаєшся про себе”.
Найстарішого італійського режисера Діно Різі (“Запах Жінки”), назвають “хрещеним батьком” Моніки Белуччі в кіно. Вже похилого віку режисер запропонував Моніці невелику роль у своєму фільмі. Можливо, перший досвід у кіно Моніки Белуччі і не мав би продовження, але, як свідчить легенда, на її фотографію звернув увагу один із племінників Френсіса Копполи, який умовив його зняти в своєму фільмі красиву італійку.
Так, у 1992 році, Моніка Белуччі отримала роль, яка превернула все її життя, навіть незважаючи на те, що це був крихітний епізод, та ще й без слів – Моніка Белуччі знялася в ролі однієї з наречених Дракули в картині Френсіса Копполи “Дракула Брема Стокера”. “Мене запросили зніматися не тому, що я така неймовірна актриса, а лише через те, як я виглядаю”, – згадує Моніка”. Після цього мені довелося важко працювати, адже я хотіла більшого, хотіла зацікавити людей чимось ще … ” kinopoisk.ru

Monica Bellucci 7

Monica Bellucci 3Заради кар’єри моделі й актриси, Моніці довелося пожертвувати навчанням в університеті, а, отримавши запрошення на зйомки в новій картині, Моніка переїжджає до Франції. Фільм “Квартира”, приніс Моніці Белуччі визнання як актрисі – за роль у ньому її було номіновано на престижну європейську премію Сезар. Крім того, партнером Моніки в цьому фільмі був популярний французький актор Вінсен Кассель, син відомого актора, який згодом став її чоловіком.
Вінсен Кассель – актор-інтелектуал, один із найпопулярніших європейських акторів, він дружив із багатьма режисерами та акторами некомерційного кіно, можливо, тому, після знайомства з ним, Моніка Белуччі стала більш перебірливо ставитися до пропозицій зніматися. Французький екшн “Доберман” (1997), у якому Моніка зіграла глухоніму подругу Касселя, який став касовим хітом у Європі, став для актриси першим серйозним акторським досвідом і шлюб із Вінсеном відкрив дорогу Моніці у велике кіно: “Під підозрою”, у якому партнером Моніки став Джим Хекмен, екстремальний фільм “Братство Вовка”, або найдорожчий європейський кінопроект “Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра”.Monica Bellucci 6

TСенсацією Каннського фестивалю 2002 р. стала картина Гаспара Ное “Незворотний”. Фільм починається зі сцени, що триває дев’ять хвилин, у якому персонаж гвалтує героїню – Моніку Белуччі, у збоченій формі. Правда, героя грав Вінсен Кассель, що додало цій сцені особливої пікантності.
В інтерв’ю журналістам на фестивалі, Моніка сказала: “Я ніколи в своєму житті не заходила так далеко з актором і дуже щаслива, що це було з моїм чоловіком.” Правда, це дало привід до чуток про розрив відносин Моніки з Венсаном Касселем.Monica Bellucci 0Моніка Белуччі інтуїтивно вибирає тільки ті ролі, які відповідають її впевненості показати почуття на екрані. Знаменита “Малена” – фільм, що приніс Моніці Белуччі міжнародну популярність, мабуть, найточніше передає чуттєвий образ акторки.Monica Bellucci 11

Monica Bellucci 4Краса Моніки зухвало відверта і кіно користується цим. І, якщо хтось і продовжує вважати її просто моделлю, яка знімається в кіно, то він ще не зумів розгледіти в Моніці неймовірну органічність, рису, що дозволяє змагатися з акторським талантом інших актрис.
Мабуть, це і стало основною причиною того, що Моніка Белуччі разом із Кіану Рівзом знялася в другій частині “Матриці” і підписала контракт на участь у третій.Monica Bellucci 8Моніка Белуччі мріє, щоб коли-небудь, їй запропонували зіграти в кіно з Робертом Де Ніро. Поки ж, її партнером у “Лізі Екстраординарних Джентельменів” був Шон Коннері, а в картині “Небажаний порятунок” – Брюс Вілліс.
Для італійської актриси, яка доволі довго знімається у Франції – це справжній прорив! “В Америці у тебе більше асистентів, їжа набагато краще, тому що у них грошей більше. Але, перед камерою – все єдино”, – проникливо помітила Моніка Белуччі.Monica_Bellucci_15

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *