Леви з білосніжною гривою: їх майже не залишилося в дикій природі

Виявляється є справді у природі леви з білосніжною шерстю, і вони живуть в Африці. Ці леви з білим волоссям, як вважають, є уродженцями області Timbavati Південної Африки. Вони, як відомо, в цьому регіоні жили протягом дуже довгого часу.

white_Lion_02

white_Lion_04Але офіційно, перша зареєстрована зграя білих левів стала відома в другій половині 20-х років минулого сторіччя. Однак увагу громадськості ці тварини привернули лише в 1970-х завдяки книзі «Білі Леви Timbavati», Кріса Мак Брайда.
Білі леви схожі на звичайних, за винятком хіба що кольору їх шерсті. Ці величні тварини належать до роду Panthera сімейства котячих. Леви (Panthera Leo), як вважають, з’явилися в Африці ще тисячі років тому. Є вісім видів левів, і один серед них Panthera Leo krugeri, відомий як Південно-східний Африканський лев. Ці леви живуть у Південно-східних областях Африки, зокрема в Національному парк Крюгера. white_Lion_05

white_Lion_06Біле забарвлення могло статися через вроджений дефект, альбінізм, який викликає повну або часткову втрату меланіну в очах, волоссі та шкірі. Так само, як у звичайних левів, білі леви також мають золотисті жовтуватого-карі очі, деякі, правда доволі рідко, мають сині очі.
Такий колір шерсті трапляється через мутації, що призводить до зменшення пігментів уздовж волосяного стрижня, відповідно до більш блідого кольору шерсті. Помічено, що дитинчата білого лева народжуються з білосніжним кольором шерсті, який потім мутує у світлий, коли вони виростають. white_Lion_03

white_Lion_07Забарвлення білих левів – це результат рідкісної кольоровий мутації. Вважається, що ці леви майже вимерли в дикій природі, і тому нині більша частина білої популяції левів живе в зоопарках, де активно використовується між споріднене схрещування.
На даний момент ці тварини не захищені законом. Відомо, що африканці раніше вважали білих левів посланцями Бога, і вони символізують чистоту і просвітління. Вважалося, що нешанобливість до цих тварин може призвести до гніву Божого.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *