Озеро Мізуріна (Lago di Misurina), Венето, Італія

Озеро Мізуріна (Misurina) – це перлина Доломітових Альп. Розташоване на висоті 1754 метрів у регіоні Венето, Італія. Поблизу озера розташоване однойменне село і курорт, навколишні її пейзажі просто вражають своєю красою, а цілюще повітря давно лікує людей із захворюваннями дихальних органів.

Lago di Misurina_1

Lago di Misurina_2Озеро розташоване в 13 кілометрах від популярного в Доломітових Альпах гірськолижного курорту Кортіна-д’Ампеццо (Cortina d’Ampezzo). Тут на відміну від Кортіни протікає помірне життя, і якщо Ви шукаєте можливості усамітнитися, спокою або романтики, то Мізуріна є чи не найкращим для цього місцем.

Lago di Misurina_4

Lago di Misurina_3

Озеро Мізуріна це природне озеро льодовикового походження розташоване серед трьох вершин гірського масиву Лаваредо (Lavaredo), максимальна його глибина – 5 метрів, а його периметр – 2,6 км. На березі мальовничого озера розмістилося з десяток готелів загальною місткістю майже 500 туристів, також туристи знайдуть для свого відпочинку ресторанчики зі смачними домашніми стравами, і магазинчики із сувенірами і місцевими продуктами.

Lago di Misurina_5

Lago di Misurina_6

Lago di Misurina_7Хоч вода в озері Мізуріна криштально чиста, але купатися в ньому не можна, оскільки дно озера дуже кам’янисте і навколо багато заростей. Завдяки чистому гірському повітрю й особливому клімату ця місцина славиться як курорт для людей, що страждають захворюваннями дихальних органів. Біля самого озера побудований єдиний в Італії центр з догляду за дітьми, ураженими астмою.

Lago di Misurina_8

Lago di Misurina_9Відпочинок на озері Мізуріна буде прекрасним у будь-який час року, для любителів гірськолижних видів спорту краще приїжджати сюди з грудня по березень, у цей період відкривається Гірськолижний сезон. Мізуріна має спуски різного рівня складності, невелику зону катання, 10 трас і дивовижні панорамні види.

Lago di Misurina_11

Lago di Misurina_22

Lago di Misurina_9Хоча для новачків траси Мізуріна будуть важкими, а для досвідчених вони будуть нудними, то зазвичай для такого відпочинку часто рекомендують гірськолижний курорт Кортіна-д’Ампеццо зі своїми різноманітними спусками. Але саме біля озера Мізуріна буде менше народу, і ніхто не заважатиме насолоджуватися катанням зі своєю сім’єю.

Lago di Misurina_12

Lago di Misurina_15

Lago di Misurina_18У зимовий період, коли озеро Мізуріна повністю замерзає, тут можна спокійно покататися на природньому льоду. Озеро Мізуріна часто було місцем проведення змагань із ковзанярського спорту під час зимових олімпійських ігор 1956 року, які проводилися в Кортіна-д’Ампецццо і воно стало останнім місцем, де змагання ковзанярів були проведені на природному льодовому покритті.

Lago di Misurina_22

Lago di Misurina_23

442-8534Отже, озеро Мізуріна з його курортом і прекрасним видом на гори, луки і з цілющим гірським повітрям і подалі від галасливих трас, скупчення народу і черг на підйомники дуже добре підійде для відпочинку сім’ям з дітьми, закоханим парам, а також для людей шукають самоти серед природи.

Lago di Misurina_26

Lago di Misurina_27

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *