Приваблива Швейцарія – країна у серці Європи

У самому серці Європи знаходиться невелика, але дуже приваблива для фінансистів, бізнесменів і туристів країна – Швейцарія.

Швейцария6

Швейцария1

ШвейцарияЗа давньою легендою, коли Бог розподіляв дари землі, то для цієї країни нічого не залишилося. І вирішив Господь замість надр подарувати Швейцарії гори і льодовики надзвичайної краси, блакитноокі озера, шумливі водоспади і красиві долини.
Так Бог винагородив цю країну, оскільки немає нічого прекрасніше, ніж краса й замилування природою.
Сучасна Швейцарія складається з 26 кантонів: 23 з них – повні, ще 3 – напівкантони. Цей поділ обумовлено історичними подіями минулого, і жителі різних кантонів належать до різних спільнот, мають свої морально-етичні принципи, часто говорять на різних мовах.
Швейцарія є конфедерацією, й у кожному територіальному центрі проголошується право суверенної держави зі своїми гілками влади. Главою держави є президент, а найвищим органом влади – двопалатні Федеральні збори.
Офіційною столицею держави є Берн, але він, мабуть, не так відомий, як, наприклад, Женева – це місто знамените в усьому світі як центр міжнародної дипломатії.Швейцария2

Швейцария9

Швейцария10Починаючи з 1815 року, Швейцарія дотримується політики стабільного нейтралітету. Держава не втручається у міжнародні конфлікти і гарантує кожному швейцарцю свободу світогляду, політичних поглядів, свободи слова, совісті і віросповідання. У країні також можна випускати власні грошові знаки, панує свобода друку і немає цензури.
Швейцарія – досить маленька країна: тут проживає близько семи мільйонів осіб, більшість із них – корінні швейцарці, і лише 16% – громадяни інших національностей. Тут спостерігається низький природний приріст населення, але зате Швейцарія належить до країн з високим рівнем урбанізації – всього 25% жителів проживають у сільській місцевості.Швейцария11

Швейцария3

Швейцария7Багато швейцарців вважають, що маленька країна в 42 тис. кв. км знаходиться в центрі Старого Світу. І це не дивно: на такій невеликій площі беруть свій початок найбільші європейські річки – Рейн, Рона, Тічино, Арі та ін. Сусідами Швейцарії є Франція, Італія, Німеччина, Австрія та Ліхтенштейн.
Чверть площі Швейцарії вкрита лісами, 60% – займають гірські озера і дивовижні альпійські долини. Туристи в будь-який час року відвідують Швейцарію, щоб помилуватися луками та озерами або споглядати красиві гірські шпилі, які так схожі на крижані замки.Швейцария8

Швейцария4

Швейцария5

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *