Проклятий острів Гайола (Isola della Gaiola), Неаполь, Кампанія, Італія

Проклятий острів Гайола (Isola della Gaiola) знаходиться в Неаполітанській затоці поблизу берегів регіону Кампанія, Італія, і є двома острівцями, які з’єднані мостом. На одному з них знаходиться вілла. Вважається, що цей острів проклятий і з ним пов’язано безліч смертей і містики.

Isola della Gaiola_1

Isola della Gaiola_2Усе почалося ще в далекому 1920 році, коли власника острова Ханса Брауна, було знайдено вбитим і загорнутим у килим, а його дружина незабаром потонула в морі. Наступним власником став німець Отто Грунбак, який невдовзі помер від серцевого нападу. Потім Моріс Сандоз покінчив життя самогубством у Швейцарії. Наступні власники острова розорилися відразу ж після придбання цієї вілли. У сім’ї у Джанні Аньєллі – наступного власника острова, трапилися нещастя – син покінчив із собою, а племінник помер від раку. На даний момент острів безлюдний.
Isola della Gaiola_3

Isola della Gaiola_4

Isola della Gaiola_5У 2009 році, в газетах знову заговорили про «Проклятий острів», після вбивства італійського бізнесмена Франка Амброзіо та його дружини Джованні Сакко, які проживали у віллі навпроти Острова Гайола.
Загадкова історія з прокляттям заманює на острів безліч туристів, які захоплюються дивовижним містком, перекинутим між островами. Здається, що тоненька арка цього кам’яного містка буквально висить у повітрі.
Isola della Gaiola_6

Isola della Gaiola_7

Isola della Gaiola_8Острови називаються Гайоле, таке саме ім’я має й унікальний підводний археологічний парк. На його території знаходиться безліч давньогрецьких і давньоримських руїн, через опускання дна з часом опинилися на глибині 3-4 метрів під водою.

Isola della Gaiola_10

Isola della Gaiola_12

Isola della Gaiola_14

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *