Дивовижний Сідней, Австралія

Для туриста подорож по Австралії буде не повною, якщо він не відвідає знамените в усьому світі місто Сідней – портову столицю штату Новий Південний Уельс.

Avstraliya_Sidney

australias-south-east-1024x768Цей мегаполіс, немов магніт, притягує туристів з усіх континентів. А той, хто одного разу тут побував, назавжди закохується в колорит цього сучасного міста і обов’язково сюди ще раз повертається.
Сіднейські пляжі відомі далеко за межами Австралії, і на них часто можна зустріти світових знаменитостей. Це не дивно, адже вони славляться своєю красою, комфортністю і безпекою.
Туристам, які люблять відпочинок поблизу води, в Сіднеї буде цікаво побувати на таких культових пляжах як Палм-Біч, Пляж Manly, пляжу Куги і Бонді-Біч.
Усього у Сіднеї їх нараховується аж 70 і кожен своєрідний по-своєму.

Avstraliya_Sidney_2

Avstraliya_Sidney_3 Проте їх об’єднує тепла вода, чарівної краси колір океану, золоті піски, дивовижна флора і фауна. Любителі активного відпочинку зможуть насолодитися безпечним серфінгом та іншими видами водних розваг.
Пляжні зони Сіднея славляться своїми кафе і ресторанами, які завжди повні відвідувачів. У них готують страви австралійської кухні, які потім з’їдають за столиками з видом на океанські простори з плаваючими горбатими китами.Avstraliya_Sidney_kyty Для більш усамітненого відпочинку можна орендувати човен, щоб попірнати, поплавати або порибалити трохи далі від пляжу. Любителі гольфу зможуть насолодитися грою в парку губернатора Філліпа, розташованого на пляжі Палм Біч.
Північні пляжі Сіднея забезпечені природними заводями, в яких абсолютно безпечно купатися маленьким дітям. А на пляжах добре розвинена рятувальна служба, що чергує цілодобово. В околицях передбачені спеціальні зони для пікніка та барбекю, деякі з них оснащені ігровими дитячими майданчиками.
Для любителів оглядати старовинні пам’ятки, можна відвідати маяки, рибальські села, відреставровані історичні будівлі.Avstraliya_Sidney_1

Avstralia_Sydney_Lighthouse-Photos Пляжі Сіднея також відомі своїми пішими прогулянками спеціальними стежками. Вони займають від 3 годин до 6 днів, в ході яких можна насолодитися дивовижними океанськими пейзажами і познайомитися з місцевим колоритом.
Численні заповідники і парки – невід’ємна частина Австралії. Багато з них розташовані на територіях пляжних зон. Норт-Хед, Оушенворлд Менлі, Ku-кільце-гай Чейз Національний парк, Маккей, Дарк Галлі – ось найвідоміші і вражаючі природні оазиси, що дозволяють дізнатися австралійську флору і фауну.avstraliya-12-apostolov

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *