Республіка Індонезія: цікаво про країну

Серед країн, які відзначаються найбільшою відвідуваністю серед туристів Республіка Індонезія посідає почесне четверте місці і займає таке саме місце у світі за кількістю населення та п’ятнадцяте за територією..

Найбільша релігійна конфесія в Індонезії – мусульмани. Їх налічується 88% від усіх наявних у країні конфесій: лютерани, католики, реформатори і п’ятидесятники.
indonesia-dzhakartaВ Індонезії можна почути промови на 580 мовах світу. До територіального складу республіки входять 17500 островів архіпелагу. Жилими є лише 6000. Найбільші міста Суматра, Ява і Нова Гвінея.indonesia-ostrovy

indonesia-ostrivНа території Індонезії знаходиться 400 діючих вулканів. Індонезійський архіпелаг вважається батьківщиною багатьох рідкісних тварин, наприклад, яванський носоріг. Його не зустрінете більше ніде на землі. indonesia-vulkany1У флорі і фауні Індонезії відкриття відбуваються і донині. Так, у 2010 році було відкрито понад 200 видів невідомих тварин.indonesia-komodo-untherthinerНа вершині вулкана Келімуту знаходиться три унікальних озера, які змінюють свій колір від бірюзового до червоного і чорного.
На островах Нової Гвінеї аборигени не носять одягу, а чоловіки прикривають свою гідність спеціальним футляром Котек, виготовленим із плоду рослини калабас.indonesia-choloviky

indonesia-zhinkyНа острові Ява були знайдені останки пітекантропа, вік якого становить від 700 тис. до 1 млн років. Це найстародавніші кістки предків людини.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *