Танго – пристрасний танець, який не залишить нікого байдужим

Міжнародний день танго відзначається 11 грудня в день народження аргентинського кіноактора і співака, знаменитого «Короля танго» Карлоса Гарделя.

tango

tango_2На відміну від регулярно повторюваного ритму вальсу, танго включає паузи і зміну ритму – прискорення, уповільнення. Раптові зміни руху чергуються з повільними рухами, створюючи особливу, експресивну атмосферу танцю.
Танго чітко розділяє чоловіка і жінку: вони роблять різні кроки, і тут особливо важливий найменший жест. У танці є щось таке, що можна вважати не просто схемою, а практично сценарієм, де і чоловік, і жінка виконують свої ролі. Танго передає особливий світ сильних почуттів. Не дивно, що танго лежало в основі прекрасних фільмів і непоганої літератури, що танго не лише танцюють, його ще грають і співають.
Ніякий час не в змозі остудити гарячу кров, що кипить у жилах цього танцю. Він і сьогодні настільки ж обпікає, як і в пору свого народження на початку ХХ ст. Танго – це унікальний сплав традицій, фольклору, почуттів і переживань багатьох народів, який має більш ніж вікову історію.

Для довідки: Танго (ісп. tango) – аргентинський народний танець; парний танець вільної композиції, що відрізняється енергійним і чітким ритмом. Спочатку виконувався виключно чоловіками.
Спочатку розвинувся й набув поширення в Аргентині, потім став популярний у всьому світі. Танго також називалося «танго кріолло» (tango criollo), що 1 означало «аргентинське».
Сьогодні є багато танцювальних видів і стилів танго, в тому числі аргентинське танго, уругвайське танго, бальне танго (американського і міжнародного стилю), фінське танго і старовинне танго. Основне розмежування – це танго соціальне (аргентинське) і танго бальне. Аргентинське танго часто розглядається як «автентичне» танго, оскільки воно ближче до споконвічно танцювати в Аргентині та Уругваї.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *