Подорож світом, не виходячи з дому. Найкрасивіші міста за кілька хвилин!

Кожне місто по-своєму прекрасне. Відчуй його завдяки цим відео!

Барселона.
Столиця Каталонії. Місто, в якому гармонійно поєднуються багата історія і сучасність. Тут є все: смачна кухня, чудова архітектура, маса визначних пам’яток і неповторна атмосфера. Прекрасне місто, в який неможливо не закохатися!

Нью-Йорк.
Місто американської мрії. П’ята авеню, Центральний парк, Статуя свободи, легендарні жовті таксі … У Нью-Йорку щороку знімають більше двох сотень фільмів. Це мегаполіс, в якому хочуть побувати всі.

Дубай.
Місто завтрашнього дня. Найшикарніше й ультрасучасне місто Близького Сходу. Тут знаходиться найвища будівля у світі – Бурдж Халіфа. Важко повірити, але таким, як ми його знаємо сьогодні, Дубай став зовсім недавно. Ще якихось 50 років тому це було зовсім маленьке портове містечко.

Сінгапур.
Місто лева. Столиця крихітного держави з потужною економікою і строгими законами. Сінгапур складно сплутати з будь-яким іншим містом. Він абсолютно неповторний. Тут переплітаються три культури: індійська, китайська та арабська, що надає йому особливого шарму.

Токіо.
Це місто, яке не спить ніколи. Його сміливо можна назвати найтехнологічнішим містом у світі, адже саме в Токіо знаходиться центр високих технологій та науки. І водночас, тут можна розгледіти маленькі затишні будиночки, які розташувалися в тіні величезних хмарочосів.

Рим.
Вічне місто. Тут усе дихає історією. Він повний містики і загадок. У Римі поєднуються древні артефакти і сучасні будови, матеріальні блага й духовні цінності. Сьогодні Рим – столиця Італії, крупний фінансовий і промисловий центр.

Єрусалим.
Місто світу. Напевно, це найзагадковіше місце на планеті, яке манить до себе. Єрусалим називають містом трьох релігій. І правда – такого чарівного змішання пам’ятників історії і народів, традицій і культур ви не зустрінете більше ніде.

Ріо-де-Жанейро.
«Бог створив світ за шість днів, а на сьомий день він створив Ріо-де-Жанейро» – люблять говорити бразильці. Це місто контрастів – в ньому багатство існує зовсім поруч з убогістю. Пляжі в Ріо часто асоціюють з ідеальним відпочинком біля моря, а темперамент бразильців не залишить байдужим нікого.

Кожне місто, будь він великий або зовсім крихітний, таїть у собі багато таємниць. Особливості місцевої кухні, менталітету жителів та історії створюють в кожному місті свою унікальну і неповторну атмосферу. Поділися цими чудовими відео з друзями, нехай вони теж відчують дух кожного міста!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *