Неймовірна природа: сутичка слоненяти з 14 левами

У цьому неймовірному відео, знятому під час сафарі в одному з парків Замбії, показано як однорічне слоненя мужньо билося проти 14-ти голодних левів. Спочатку все скидалося на те, що бідний малюк потрапив у пастку смерті … Це була боротьба на життя або на смерть …

Все це сталося прямо на очах у журналіста Джессі Неша і його товаришів. Вони їхали по парку і несподівано помітили слоненя, яке оточив цілий прайд левів. Здавалося, що це була безвихідна ситуація для дитинчати, яке відбилося від зграї . Йому на спину одразу накинулися дв великих леви, в той час як інші хижаки хапали малюка за задні ноги. За кадром тільки й чути тривожний голос туристів: «Де всі інші слони, чорт забирай»
Проте це хоробре дитинча боролося до останнього … Йому дивом вдалося вижити в цій нерівній сутичці! Цікаво подивитися, як цей розумний малюк перехитрив кровожерливих левів.
Працівники парку кажуть, що слоненяті згодом все-таки вдалося возз’єднатися зі своїм стадом. За виявлену хоробрість йому навіть дали ім’я – Геркулес. Досі дивно, як цьому малюкові все-таки вдалося вижити! Тому й людям не слід ніколи здаватися, якою б безвихідною не була ситуація.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *