Неймовірні камені “Дідусь” і “Бабуся” на острові Самуї в Таїланді (відео)

Ще в школі я бачив ці незвичайні камені химерної форми, які нагадують чоловічий і жіночий статеві органи. Але тоді навіть не міг подумати, що коли-небудь абсолютно випадково опинюся на цьому чарівному острові Самуї, на якому й зустрінуся з ними. Камені розташовані в районі Lamai, не даподалік від поштового відділення, у бік містечка Хуа Танон (Hua Thanon).

Це місце з приголомшливою енергетикою і неймовірною красою. Воно оточене скелями і величезними валунами. Якщо камінь “Дідуся” видно неозброєним оком, то “Бабусю” доведеться ще пошукати. Її можна побачити з боку моря, але варто бути дуже обережними, вони дуже слизькі. Навколо цього місця ходить чимало легенд, які пояснюють появу каменів настільки незвичайної форми. Про легенди розповідмо в цьому відео:

Перед входом до Хіта і Хін Яй знаходиться невеликий ринок, на якому можна купити відому кокосову карамель із кунжутом і кокосове масло по 100 бат, але якщо поторгуватися, то можна купити й по 80. На ринку величезний вибір сувенірів із різних морських гадів, черепашок, кокосів і дерева. Ціни тут набагато нижчі, ніж у магазинах або на інших ринках, але найголовніше не забувайте торгуватися!
Щоб знайти камені “Бабуся і Дідусь” слід дотримуватися дорожніх вказівників, орієнтиром може бути магазин “Family Mart”, біля якого необхідно звернути.
На цю пам’ятку Самуї вхід безкоштовний, але за паркування мопеда доведеться заплатити 10 бат, з машини 30. Якщо ви хочете заощадити, тоді паркуйте мопед недалеко від входу на ринок.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *