Українська армія показала силу: які варіанти відповіді Кремля

Путін почав політичний торг з того, що сконцентрував регулярні війська РФ із сучасним озброєнням поблизу державного кордону України, тим самим демонструючи “перевагу” і в міці, і в кількості російських військ, які мали забезпечити гарантований аргумент у ході переговорів на вищому рівні.

Цей сценарій не міг вплинути на українську сторону, і Президент Порошенко віддав наказ про забезпечення не менших, гарантованих аргументацій, що ми і спостерігаємо в ході контратаки Українських Збройних Сил. Так. Першою мотивацією операції стало забезпечення невразливих позицій для “кіборгів”. Але вона настільки була масована, що, на наш погляд, у Кремлі реально замислюються про те, як урегулювати ситуацію доступними їм методами: відкрите вторгнення регулярної армії на територію України, скликання екстрених переговорів на міжнародному рівні тощо, алене варто розглядати варіант політичної капітуляції Кремля, що передбачає відведення армії від українських кордонів.
Який із варіантів вибере московська хунта, важко спрогнозувати. Але той факт, що глобальна армія і головнокомандувач продемонстрована сила, яка дестабілізувала і дезорієнтувала мотивованих Росією терористів – говорить багато про що. Україна переможе!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *