Цікаві факти про Індонезію

Республіка Індонезія — четверта в списку найвідвідуваніших країн світу.
Ця країна також відома як одна з найбільших держав, що розташовуються на архіпелазі. Індонезія займає четверте місце в світі за чисельністю населення. Більше про цю країну прекрасних гір, тропічних лісів і зачаровують пляжів розкажуть цікаві факти про Індонезію.

В Індонезії близько 88% населення становлять мусульмани, а серед великих конфесій вирізняються п’ятидесятники, реформатори, католики і лютерани.
Індонезійці говорять на 580 мовах і діалектах.
Територію Індонезії утворюють близько 17500 островів, з яких реально заселеними є тільки близько 6000. Найбільші острови — Ява, Суматра, Нова Гвінея.

indonesia_vulkanВ Індонезії часто відбуваються землетруси, оскільки на території країни багато діючих вулканів, а саме 400. Цей показник більший, ніж у будь-якій країні.
yvanskiy-nosorogІндонезія — батьківщина яванского носорога. Цей вид не зустрічається більше ніде у світі. При цьому флора і фауна Індонезії продовжують відкривати свої таємниці. Лише в 2010 році тут було відкрито 200 нових видів тварин.
Індонезійці називають свою країну Tanah Air Kita, що в перекладі означає «Наша Земля і Вода».
Найбільший відсоток світового виробництва мускатного горіха належить Індонезії.
lakekelimutubyiswanbudhНа вершині одного індонезійського вулкана Келімуту знаходяться три унікальних озера, які через вулканічних газів, що вступають у реакцію з мінералами, міняють колір від бірюзового до червоному і чорному.
Уряд Індонезії неодноразово намагалося прищепити місцевим аборигенам культуру носіння одягу, але безуспішно. До таких аборигенам відносяться племена районів острова Нова Гвінея, чоловіки яких прикривають свій пеніс спеціальним футляром під назвою Котеку з плоду рослини калабас.
На території Індонезії було знайдено найбільш ранній ареал розселення древніх людей. На острові Ява були виявлені викопні останки пітекантропа, вік яких сягає від 700 тисяч до 1 мільйона років.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *