ТОП-5 нокаутів 2014 року від українських боксерів (відео)

Ми склали рейтинг кращих нокаутів 2014 році за участю українських боксерів-професіоналів. Подаємо їх в хронологічному порядку.

1. Олександр Гвоздик – Майк Монтойя, США. 12 квітня, США
Бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні дебютував на професіональному ринзі з ефектного нокауту у першому раунді – правим прямим у щелепу. Нині у Гвоздика, який виступає у напівтяжкій ваговій категорії, чотири перемоги у чотирьох боях, три з них нокаутом.

2. Віктор Постол – Сельчук Айдін, Туреччина. 17 травня, США
Киянин нокаутував в 11‑му раунді колишнього претендента на чемпіонський титул брутальним правим аперкотом після затяжної серії ударів. На сьогодні він №1 у рейтингу WBC у першій напівсередній ваговій категорії. Невдовзі має отримати шанс позмагатися за чемпіонський титул.

3. Олександр Усик – Сесар Давід Кренс, Аргентина. 31 травня, Одеса, Україна
Олімпійський чемпіон Лондона у своєму четвертому поєдинку на профі-ринзі у четвертому раунді нокаутував опонента лівим боковим по корпусу. В Усика наразі провів шість боїв – усі виграв нокаутом. Зараз він на четвертому місці рейтингу WBO у першій важкій вазі. В кінці нового року може вийти на титульний бій.

4. Євген Хитров – Кріс Чатман, США. 6 червня, США
У п’ятому бою серед професіоналів чемпіон світу 2011 року жорстко нокаутував опонента лівим боком у щелепу. В українського панчера, який виступає у середній вазі, зараз сім перемог у семи поєдинках. Усі виграв нокаутом.

5. Володимир Кличко – Кубрат Пулєв, Болгарія. 15 листопада, Німеччина
Лідер надважкого дивізіону поставив ефектну крапку у принциповому протистоянні з непоступливим претендентом лівим боковим у голову в п’ятому раунді. До цього тричі відправляв суперника на підлогу аналогічними ударами.

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *