Фіджі — місце на землі, де народжуєтья день

330 фіджійських островів у Тихому океані відомі своїми кришталево-блакитними лагунами і живописними лісами. Зламана, ніби за задумом якогось архітектора, берегова лінія манить мандрівників.
Аби побачити цю красу — варто попередньо спланувати тривалий авіапереліт. Ціна квитка в обидві сторони від 4 тис. дол.

fijiЗа туристичну візу можна не хвилюватися. Її ставлять після прибуття в аеропорт. Потрібно мати лише зворотній квиток.
З помешканням теж проблем немає. Найдешевший двомісний номер — 20-30 дол. Три зірки — від 50 до 100 “зелених”. Ніч у найдорожчих готелях Фіджі стартує від 300 дол.
Тепер детальніше про те, заради чого варто витрачатись.
fiji_diving1 Найулюбленіше заняття туристів на Фіджі — дайвінг. Одне занурення коштуватиме Вам близько 60 доларів. Нічна мандрівка у царство Нептуна — близько 80 “зелених”.
Якщо Ви ще ні разу не пірнали з аквалангом? Не біда. На Фіджі є спеціальні центри, де після курсу навчань Вам видадуть сертифікат. Дводенний тренінг з двома зануреннями обійдеться у 300 доларів.00 Fiji MuseumРадимо також спробувати свої сили у серфінгу та віндсерфінгу. Для цього на Фіджі є найважливіше — високі хвилі. Деякі курорти пропонують цілі тури. Доба катання на хвилях обійдеться у півтори тисячі доларів.
Набуває популярності на Фіджі і екотуризм. За 100 доларів на день Ви зможете відвідати древні села, ознайомитися з традиціями корінного населення, помилуватися численними водоспадами.Fiji_Island_Worlds_beautiful_islands_0

fiji_sleeping-giantРадимо також відвідати музей Фіджі. За 5 доларів Ви ознайомитесь з історією, культурою і побутом острів’ян. Деяким експонатам по 3700 років.
Не забудьте також завітати у Сад сплячого велетня. 10 доларів — і Ви у царстві тисяч різнокольорових орхідей, казкових дерев та кришталево чистих озер.

Fiji_Island_ImageCache

Fiji_Island_

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *