«Африка. Кров і краса» – освідчення в любові до Африки

«АФРИКА. КРОВ І КРАСА» – документальний фільм Сергія Ястржембського про традиції, звичаї та спосіб життя самобутніх племен Африки. Вони ніби випали з часу, як і раніше продовжуючи жити за законами своїх предків, не помічаючи, що світ змінився. І в цьому світі їм немає місця …

Героями фільму «Африка. Кров і краса» стали 13 народів: бербери, хімба, пігмеї, ель моло, масаї, дінка, сурма, Хамер, бушмени, лозі, догони, фон і йоруба.
Протягом чотирьох років знімальна група студії «Ястребфільм» їздила чорним континентом у пошуках матеріалу для фільму. Підсумком тривалих і часом навіть екстремальних експедицій стала документальна притча, що розповідає про життя дітей, жінок, чоловіків, а також про найпотаємніше для кожного з героїв фільму – світ духів.
Глядач зможе побачити стародавні ритуали скарифікації, які дивом збереглися до сьогодні, вибивання зубів, ініціації, зцілення через транс, які, безумовно, здадуться йому дикими і жорсткими. Але саме вони, по суті, і є тією основою, на якій тримається патріархальна Африка.
«Африка. Кров і краса» – фільм-освідчення в любові до Африки, колиски людства, до тієї Африки, якої через пару десятків років уже може й не буде …

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *