Топ-10 найвідоміших університетів світу

Різні міжнародні компанії займаються складанням рейтингів найкращих ВНЗ світу. Поки серед лідерів традиційно залишаються британські та американські навчальні заклади, які мають багату історію і традиції. Проте іншим закладам з усього світу є на кого рівнятися.

1. Кембриджський університет
Країна: Великобританія
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 18 000 – 20 000 дол.
UniversityofCambridge1Кембриджський університет – другий за часом заснування університет у Великобританії і четвертий у світі, член елітної групи Расселл (Russell Group). В даний час навчальний заклад налічує 31 факультет, на яких навчаються близько 18 тис. студентів.

2. Гарвардський університет
Країна: США
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 38 000 – 40 000 дол.
harvard-university_1Гарвард – найстаріший з університетів США, який включає 11 окремих академічних підрозділів: 10 факультетів та Інститут перспективних доcліджень Редкліффа (Radcliffe Institute for Advanced Study). У навчальному закладі працює близько 2000 викладачів і навчається близько 7000 студентів та 15 000 аспірантів. Серед його випускників 8 президентів США і 75 лауреатів Нобелівської премії.

3. Массачусетський технологічний інститут
Країна: США
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 38 000 – 40 000 дол.
Massachusetts Institute of Technology.Массачусетський технологічний інститут (Massachusetts Institute of Technology) – один із найпрестижніших технічних навчальних закладів як у США, так і в світі. За структурою MIT представляє дослідний центр, що підтверджує 1 позиція в технології та інженерному мистецтві і другий у науці за версією The Times. 73 члена університету є лауреатами Нобелівської премії.

4. Єльський університет
Країна: США
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 38 000 – 40 000 дол.
Yale UniversityЄльський університет один із восьми найпрестижніших приватних університетів США. Програма доаволі широка і поглиблена: більш 3800 курсів і 10 факультетів. Щороку в ньому здобувають освіту близько 11 000 студентів з понад 110 країн. Серед випускників цього навчального закладу є п’ять президентів Америки і сотні видатних бізнесменів і діячів культури.

5. Оксфордський університет
Країна: Великобританія
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 20 000 дол.
University of OxfordУніверситет складається з 38 факультетів, а також 6 закритих навчальних відділень, що належать, як правило, релігійних орденів. В середньому в Оксфорді навчається понад 20 тисяч студентів, близько чверті з яких іноземці.

6. Imperial College London
Країна: Великобританія
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 30 000 – 32 000 дол.
Imperial College LondonІмперський коледж Лондона надає освіту в галузі науки, менеджменту і торгівлі. Входить до складу елітної групи Расселл (Russell Group). На кожного викладача припадає майже 11 студентів. Всього налічується близько 13 000 учнів з 158 країн.

7. University College London
Країна: Великобританія
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 24 000 – 28 000 дол.
University College LondonУніверситетський коледж Лондона (UCL) є одним з провідних навчальних закладів Великобританії і вже багато десятиліть не опускався нижче п’ятого місця в рейтингах The Guardian і The Times. Входить до складу групи Расселл (Russell Group) і Золотого трикутника (поряд з Оксфордським і Кембріджський університетами). 26 випускників UCL були удостоєні Нобелівської премії.

8. Університет Чикаго
Країна: США
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 42 000 – 44 000 дол.
University of ChicagoЧиказький університет належить до престижних приватних навчальних закладів США, на початку XX ст. перебував під заступництвом Джона Рокфеллера. У ньому навчаються близько 15 тис. студентів, число викладачів становить близько 2 200. Щорічно на дослідження в галузі науки і медицини виділяється більше 450 млн дол.

9. Університет Пенсільванії
Країна: США
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 40 000 – 42 000 дол.
University of PennsylvaniaПенсільванський університет (Penn) – найстаріший вищий навчальний заклад у США, який, незважаючи на багатющу історію, не є державним, а фінансується з приватних фондів. У Penn входять одна з найпрестижніших і відомих бізнес-шкіл світу Wharton School та Інститут Вістар (Wistar Institute), що є основним науковим центром у галузі онкології і розробки вакцин.

10. Колумбійський університет
Країна: США
Середня вартість навчання для іноземних студентів: 42 000 – 44 000 дол.
Columbia UniversityКолумбійський університет ділить перше місце з Кембриджем за кількістю лауреатів Нобелівської премії, які працювали або навчалися тут. Крім того, серед його випускників числяться четверо президентів США, 97 Нобелівських лауреатів і 25 володарів премії Оскар. На території 130 000 кв. м. розташовуються три коледжі та 26 спеціалізованих інститутів, у яких навчаються близько 22 000 студентів.

You may also like...

1 Response

  1. Катя сказав:

    Цікаво за який період навчання вказана оплата, за один рік чи за все повністю навчання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *