Жити з жінкою – це не для кожного!

Жити з жінкою це не просто займатися з нею коханням, їсти сніданки і вечері приготовані нею, робити пости в інстаграмі, гуляти за ручку і цілуватися на заході сонця.

Жити з жінкою насамперед уміти слухати! Слухати про все на світі. Про те, що відбулося протягом дня, про емоції, про сусідського кота в якого болить зуб, про поганий запах у маршрутці, про дірку в колготках, про те, що в Сільпо не було житнього борошна і взагалі мандарини були схожі на лимони, про фотосесію Дженніфер Еністон і який вона має вигляд у свої 50, про Трампа і коронавірус. Уміти слухати і не перебивати, розумітися у всьому про що вона говорить і розділяти її цікавість.

Поважати. Поважати в кожній ситуації. Поважати її вибір і бажання. І не бажання.

Розуміти. Розуміти з півслова, з півпогляду. Навіть деколи треба читати думки!))
Проявляти увагу! Щодня. Щогодини. Все життя!
Дарувати подарунки, потрібні а не банальні. Знати розмір білизни, улюблений колір, довжину спідниці. Вміти правильно підібрати сережки і браслет під плаття, яке ви купили ще рік тому, але вона його ніколи не вдягала, бо планети ще не стали в правильному порядку.

Жити з жінкою – це вміти приготувати їсти, коли в неї немає настрою. Зібрати дітей до школи і зробити їм канапки!

Бути уважним і запам’ятовувати не найкращі дні в календарі.
Жити з жінкою – це бути вчасним у всьому.
Бути впевненим і послідовним. Бути сильним і делікатним одночасно. Жінка має бути захищена, як емоційно, фізично так і духовно.

Допомагати їй у всьому. Бачити її сильні сторони і всіма силами їх проявляти. Бути щиро зацікавленим у всьому, що вона робить. Направляти.

Жити з жінкою, то ще мільйон дрібниць. Жити з жінкою, то велике мистецтво, щастя і радість. Також це один з найбільших викликів у нашому житті, чоловіки!
Це бути її другом!

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *