Замок Саммеццано – забутий шедевр архітектури,

У світі є маса неймовірних цікавих місць і красивих пам’яток, які щороку притягують сотні тисяч допитливих туристів із різних країн. Але поряд із ними є багато не менш красивих і цікавих пам’яток, про які широкій публіці практично нічого не відомо.

zamok_sammetstsano

zamok_sammetstsano_3 Про те, що в Італії є унікальний замок Саммеццано (Castello di Sammezzano), який якраз належить до таких незаслужено забутих шедеврів архітектури.
zamok_sammetstsano_8

zamok_sammetstsano_10Чудовий замок у мавританському стилі було збудовано в 1605 році за наказом Хіменеса д`Арагони, в регіоні Тоскана (Toscana) неподалік від невеликого італійського міста Реджелло (Reggello). У 1853 році замок успадкував маркіз Фердінандо Хіменес (Ferdinando Panciatichi Ximenes)), який протягом сорока років працював над тим, щоб надати замку його сучасного вигляду. zamok_sammetstsano_1

zamok_sammetstsano_2Маркіз був на той час рідкісним генієм – архітектором, інженером, ботаніком, бібліофілом, підприємцем і політиком. Ця людина залишив свій слід у різних сферах італійської культури, але головною справою його життя став саме замок Саммеццано.
Маркіз Фердінандо не лише особисто керував будівельними роботами, а й сам придумав і створив його оригінальний проект. Замок Саммеццано – це прекрасний приклад мавританського стилю, в якому гармонійно поєднані дивні яскраві фарби і розмаїття східних візерунків.

zamok_sammetstsano_4

zamok_sammetstsano_5У повоєнні роки ХХ ст. у замку Саммеццано розташовувався розкішний готель. Зараз він належить одній із приватних компаній і вже більше 30 років закритий в очікуванні масштабної реконструкції. У квітні 2012 року було створено спеціальний комітет, метою якого було вжиття заходів щодо відновлення цієї дивовижної пам’ятки архітектури.
Замок Саммеццано вважається маловідомою пам’яткою Італії. Замок відкритий для відвідування в період проведення місцевих свят цього регіону. У цей час помилуватися оригінальною мавританською архітектурою замка Саммеццано приїжджає маса туристів з у сьоо світу.zamok_sammetstsano_6

zamok_sammetstsano_7

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *