У Швейцарії випав “шоколадний сніг”

Несправна вентиляція на фабриці Lindt & Sprüngli перетворила швейцарське місто Ольтен e дитячу мрію: в повітря викинуло хмару шоколадного порошку, і сильний вітер розніс його околицями, повідомляє Associated Press.
Дрібний шоколадний “сніг” виявився фрагментами подрібнених какао-бобів – основи натурального шоколаду. У Твіттері міста Ольтен, який розташований між Цюріхом і Базелем, з’явилася фотографія автомобіля, посипаного ароматною присипкою. “Какао-дощ у промисловому кварталі Ольто: винна система вентиляції”, – йдеться в повідомленні.
Користувачі Twitter відзначили, що ця новина – одна з небагатьох хороших у цьому році. “Нарешті 2020 рік розродився!” “Шоколадний сніг! Так, будь ласка!” – пишуть у коментарях. – “Хотіла б я там опинитися”.
Lindt & Sprüngli, в свою чергу, запропонували городянам оплатити будь-яке необхідне прибирання, але охочих скористатися їхньою щедрістю поки не знайшлося. Після ремонту системи вентиляції виробництво солодощів відновилося в звичайному режимі. Представники компанії запевнили, частинки шоколаду нешкідливі як для людей, так і для навколишнього середовища.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *