Геологічні формації Ландманналаугара, Ісландія

Ландманналугар – це район на півдні Ісландії, якому характерні досить дивні, але водночас красиві геологічні формації. Скельні породи навколо Ландманналаугара, відрізняються дивним, як для звичайного подорожнього, різноцвіттям. Тут, як ні в одному іншому регіоні Ісландії, представлені ріолітові породи.

Landmannalaugar, Iceland

Landmannalaugar, Iceland_1 Всі вони є продуктом магми вулкана Торфайокюдль, яка змінила мінеральний склад порід і породила безліч різнокольорових варіацій від зеленого і блакитного до жовтого і червоного.
Landmannalaugar, Iceland_2

Landmannalaugar, Iceland_6Ландманналаугар, розташований на рівня 6000 метрів над рівнем моря і вважається одним із найвідоміших районів, у яких існує безліч геотермальних джерел. Природні басейни з теплою водою (майже біля кожного є вказівник із зазначенням температури) абсолютно унікальні, і вважаються ідеальним місцем для купання протягом усього року. Вважається, що цілющі води місцевих джерел виліковують болі у спині, виснажливі мігрені, депресії та стреси.
Ландманналаугар це природний дорогоцінний камінь, захований в горах Ісландії.Landmannalaugar, Iceland_5

Landmannalaugar, Iceland_4На шляху до Ландманналаугар трапляються водоспади в дивовижних скелястих утвореннях, базальтові колони, чорні пустелі, вкриті вулканічним попелом, величезні лавові поля. На фотографіях цей район зазвичай подають у двох варіантах: ріолітові гори з різноманітним спектром колірних відтінків, а також людей, які купаються в природних гарячих джерелах. Але Ландманналаугар це набагато більше; це – льодовикові долини, болота, каньйони, крижані печери, поля лави, вкриті різноманітними мохами і лишайниками, озера, які мають пронизливо блакитний колір, і в яких повно форелі.Landmannalaugar, Iceland_8

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *