Рішуче “НІ” або як невідомий музикант “поставив на коліна” авіакомпанію

Ця історія трапилася в ще недалекому у 2009 році. Нікому невідомий  на той час кантрі-музикант Дейв Керролл летів на концерт у Небраску. Працівники авіакомпанії United відмовили йому у просьбі взяти гітару на борт і змусили здати інструмент у багажне відділення. Ще перед польотом Дейв побачив, як жбурляють речі при завантаженні – між якими була і його гітара вартістю 3500 доларів.

Під час отримання багажу з’ясувалося, що інструмент справді був зламаний. Музикант вирішив стягнути збитки за зіпсований інструмент. Понад рік авіакомпанія відмовлялася визнавати свою провину. Врешті-решт один зі співробітників United сказав “рішуче ні” у відповідь на всі подальші спроби музиката подати скаргу.

Дейв і справді перестав скаржитися, але замість цього написав пісню “United Breaks Guitars” (Авіакомпанія United ламає гітари), у якій описав усе, що з ним трапилося. Невдовзі кліп став хітом інтернету і набрав понад 16 млн переглядів. Дейв миттєво став світовою зіркою. Компанія-виробник гітар Taylor одразу подарувала йому дві новенькі гітари. А ще через кілька днів після публікації відео на YouTube, авіакомпанія United Airlines втратила близько 10% біржової вартості, що обійшлося власникам акцій у 180 млн дол.

Співробітники компанії United постфактум запропонували Дейву хороші відступні за те, що він забонить кліп у мережі. Проте вже він сказав своє рішуче “Ні”.

А ось той самий легендарний кліп.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *