Рідкісні і унікальні: три сотні ретро-автівок знайшли у США

Колекціонери ретро-автомобілів бувають різні. Хтось хоче показати зібрані машини всьому світу, інші ж ховають свої знахідки від сторонніх очей. І чим більше така секретна колекція, тим більше здивування вона викликає, коли про неї йде розголос.

Команда AMMO з Нью-Йорка віднайшла особливо вражаючу колекцію із трьох сотень рідкісних і часом унікальних автомобілів: De Tomaso Pantera, Lotus Esprit, Chevrolet Camaro, Dodge Charger Daytona, Plymouth Barracuda, Lamborghini Diablo, Acura NSX, позашляховий Lambo LM002 або Acura Noble. Лише перерахування деяких моделей з цієї колекції викликає захоплення.

Більшість таких моделей на аукціоні легко проб’є цінник у мільйон доларів. Чого вартий лише Bizzarrini P538. Це гоночне авто виготовили в середині 1960-х років для участі в Ле-Мані. Її творцем був Джотто Бідзаріні, відомий співпрацею з компаніями Alfa Romeo і Ferrari. Зокрема, саме він відповідав за створення Ferrari 250GTO. Всього було зроблено два Bizzarrini P538, що робить цінність цього автомобіля винятковим.

Повний список експонатів ще невідомий, але й наявної інформації достатньо, щоб захопитися. Вже зараз ясно, що колекція може піти за десятки мільйонів доларів незалежно від стану автомобілів. Оцінити їхній стан, до слова, поки важко. Всі машини ще потрібно відмити від пилу, який зібрався за 32 роки збирання цієї колекції.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *