Досягнути успіху: звички, які заважають вам у цьому

Немає єдиного шляху, який веде до успіху. Проте є речі, які заважають вам досягнути своєї мети.
Даріус Фору, автор та підприємець, зібрав і опублікував дев’ять найпоширеніших “бар’єрів”, які перешкоджають вам стати успішними.
Якщо вас “переслідує” хоча б один із них, візьміть це до уваги та спробуйте переосмислити своє життя.
Ви постійно відволікаєтеся
У своїй книзі “Есенціалізм” консультант з тайм-менеджменту Грег МакКеон описує зустріч із колишнім однокласником, який шукав роботу і хотів почути пораду щодо кар’єри. Під час розмови чоловік глянув на свій телефон і почав друкувати.
“Десять секунд минуло”, – розповідав МакКеон. – Тоді двадцять. Я просто стояв там, поки він продовжував зі злістю писати. Через кілька хвилин він здався і пішов”.
Ця історія – це спосіб нагадати собі, що потрібно зосередитися на тому моменті, в якому ви перебуваєте, і на людях, які поруч.
Якщо цей однокласник МакКеона нагадав би собі це, то навів би контакти або отримав пораду, яка, ймовірно, дала б йому роботу.
Говорите, щоб говорити
“Я готуюся до перегонів”. “Я починаю вести бізнес”. Ви знаєте, чи є щось краще, ніж розказати про щось у соціальних мережах? Ви краще зробіть це!
У своєму виступі з назвою “Тримай свої цілі при собі” у 2010 році підприємець Дерек Сіверс стверджував, що трансляція ваших планів може бути контрпродуктивною, а не мотивуючою.
Люди часто захоплюються вами лише через те, що ви заявили про свій намір. Часто, як це не дивно, це може демотивувати вас.
Коли ви розповідаєте про свою мету, її схвалюють, ви відчуваєте задоволення і менше мотивації для того, щоб надалі докладати зусиль.
Немає нічого поганого в тому, щоб поділитися своєю радістю. Але намагайтеся тримати язик за зубами, допоки у вас не з’являться хороші новини, а не лише добрі наміри.
Проводите час з не тими людьми
Друзі, які перебувають поруч із вами, можуть як спонукати вас бути самим собою, так і виявити ваші найгірші сторони.
Наприклад, ви хочете вести здоровий спосіб життя? Спілкуйтеся з людьми, які будуть заохочувати вас змінюватися.
Хочете провалити свою мету? Проводьте час із тими, хто робить те саме.
Завжди орієнтуєтесь на негатив
Ви можете зосередитися на позитиві, але не прикидатися, що життя легке.
Поганий день – це нормально. Але якщо ви постійно щось сприймаєте “не так” – у вас погане життя.
Прокрастинуєте
У коледжі студент попросив професора продовжити дедлайн для есе. Проте той відповів: “Я б із радістю. Але чи буде ваше есе кращим, якщо ви здасте його через тиждень?”.
Вони обоє знали, що відповідь “ні”. Відкладати справи на потім варто лише тоді, коли вам цей час допоможе зробити їх кращими.
Не слухаєте інших
Уміння слухати може направити вас, а в довгостроковій перспективі це також допоможе вам підтримувати тісні, цінні стосунки.
Надто лінуєтеся
У всіх є моменти, коли нас перемагає “спокуса” скасувати задумане. Іноді, щоб просто вийти з дому, потрібно докласти надзусиль.
Але якщо ви піддаєтеся ліні, то не берете повноцінної участі у власному житті.
Не цікавитесь
Раніше якщо твій батько був фермером, а ти – чоловіком, ти ставав фермером. Жінки взагалі не могли вибрати те, що хотіли.
І здатність вивчати речі за межами свого маленького світу була обмежена, якщо не неможлива.
Нині доступ до інформації простіший, ніж коли-небудь. Очевидно, що все ще є бар’єри, які обмежують можливості людей, але ті, хто користується цим доступом до інформації – хто читає книги, ставить запитання, цікавиться – мають більше можливостей для свого майбутнього. Важко мріяти про те, чого ти не знаєш.
Ви надто рано здаєтеся
“Правильний шлях до успіху, – сказав одного разу Томас Едісон, – завжди намагатися зробити це ще раз”. Успіху, як би ви його не визначали, ніколи не добивалися без спроб. І часто це стаєтсья після чергового провалу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *