“Снігові монстри”: п’ятірка велосипедистів, яким сніг “по коліна”

Велосипед зазвичай використовують у суху пору року – весна-осінь. А ось зимою, як правило, цей атрибут не затребуваний. Проте є й сміливці, які доводять протилежне, і катання на байку зимою для них просто в кайф.
Тож дивимося на велосипеди, яким плювати на те, що сьогодні мокрий сніг. І взагалі на сніг.
Кажуть, засніжена територія – не найкраще місце для катання на велосипеді. Але нижче показані байки холоднокровно і впевнено доводять зворотне.
5. Бразильський гонщик Бернанду Круз
Бернанду нечасто бачить сніг у себе вдома (в Бразилії), тому для нього кожна поїздка в засніжену Європу – особлива подія. Круз не підбирає особливий байк і не катається на дуже великих висотах. І не дивно: в такому-то костюмі …
Бернанда Круз у сніжно-білому костюмі
4. Ронні Реннер з США
Один з найкращих екстрим-райдерів США, Ронні Реннер любить ефектні кадри і круті повороти. У нього завжди з собою є GoPro, але набагато важливіший елемент – його велосипед. На ньому Ронні готовий не просто їхати засніженою трасою, а й підкорювати найнеймовірніші замети, від чого його відео тільки цікавіше.
Ронні Реннер, GoPro, його велосипед і красивий кадр
3. Роббі Медісон з США
Ви тільки подивіться на цей стрибок Роббі Медісона! Це ж чудо! Так, він не на класичному велосипеді, а на спеціальному сноубайку. Але цей стрибок нівелює все. Амплітуда, кут і політ – немає сумнівів у тому, що Роббі використовує сноубайках правильно і за призначенням.
Роббі Медісон. Неймовірний стрибок на сноубайках
2. Річі Руд
Річі Руд – райдер, який не просто спуститься з будь-якої висоти, а й зробить це максимально ефектно. Його байк не виділяється чимось особливим, але спробуйте повторити такий кадр!
Річі Руд – один з найшвидших райдерів на Enduro World Series
1. «Сніговий монстр»
Лише подивіться на ці шини, на їх габарити! Вони спеціально створені для зимового катання. З такими нестрашно підніматися на будь-яку висоту, заїжджати в будь-яких сніг! Краса, одним словом! І, між іншим, явно не останню скрипку в цьому відіграє ще й вилка.
Велосипед, якому не страшні будь-які снігу
Відео
Які велосипеди увійшли до рейтингу кращих фетбайков минає міжсезоння? Відповідь на питання підкаже наступний ролик. дивіться:

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *