Українське кіно отримало нагороди Міжнародного кінофестивалю фантастики, хорорів та фентезі

Фільм українського режисера Дмитра Томашпільського “Сторонній” отримав п’ять нагород на Міжнародному кінофестивалі фантастики, хорорів та фентезі у колумбійській Боготі.
Про це на офіційній сторінці у Facebook повідомила пресслужба Держкіно України (щоб подивитися трейлер фільму “Сторонній”, проскрольте до кінця сторінки).
“Перший офіційний трейлер фільму Дмитра Томашпольського Сторонній/Stranger та чудові новини: “Сторонній” отримав п’ять нагород Міжнародного кінофестивалю фантастики, хорорів та фентезі Festival De Sci-Fi, Terror u Fantasia у місті Богота, Колумбія”, – йдеться у повідомленні.

Так, категорії, в яких український фільм отримав нагороди:
Найкращий художній фільм у категорії SCI-FI;
Найкращий режисер – Дмитро Томашпільський;
Найкращий сценарій – Дмитро Томашпільський;
Найкращий оператор – Сергій Смичок;
Найкращий художник – Олексій Величко.

За сюжетом, під час виступу зникає команда синхронного плавання просто під водою у басейні. Одночасно зникає пацієнтка водолікарні під час прийому хвойно-перлової ванни. У картині переплетено детективні та фантастичні напрямки. Головному герою, інспектору Глухівському, в якого не було ще нерозкритих справ, належить з’ясувати, яким чином пов’язані всі зникнення.
Головні ролі виконали: Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Продюсерка – Олена Дем’яненко. Фільм створено кінокомпанією “Гагарін Медіа” за підтримкою Держкіно. Фільм вийде у прокат 2020 року.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *