“Ціни на дітей”: діти – дороге задоволення

Про це вже точно знають батьки трирічної дівчинки, яка подряпала 10 машин в автосалоні Audi – батьки заплатили 10 тисяч доларів
Це лише одна з причин, чому за дітворою потрібно постійно пильнувати.
Проте коли щось подібне трапляється вдома – то ще півбіди. Один легковажний татусь із Китаю переконався в цьому на власному досвіді й заплатив за науку сповна.
Дослідження показало, що американська родина витрачає на дитину від народження до 17-річного віку близько 233 тис. дол., або майже 14 000 – щороку. Подібних данних про “ціни на дітей” в Китаї немає, однак молодому подружжю з Пекіну вже не вдасться вписатись у жодні середньостатистичні цифри. Причиною тому – залишена без нагляду трирічна донька.
Доки батьки спілкувалися з менеджером дилерського центру, дівчинка роздобула десь скельце та створила кілька рукотворних шедеврів у стилі наскельної графіки на кузовах автомобілів. Під гарячу руку юної художниці потрапило кілька кросоверів Q3 та Q8. Останній коштує щонайменше 70 тис. дол. Втім, тепер вартість автомобіля навіть збільшиться. І не тому, що він перетворився на арт-об’єкт, а тому що таткові маленької вигадниці довелося заплатити за його ремонт.
Незважаючи на те, що подряпини були відносно незначними, автосалон сказав, що після перефарбовування транспортні засоби не можуть бути продані як нові – це суперечить місцевим законам і може обернутися величезним штрафом для дилера.
Автосалон спочатку виставив рахунок за пошкоджені автомобілі у розмірі близько 29 тис. дол., однак батькам маленької художниці вдалося домовитися про зниження цифри до 10 тис.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *