«Різдвяне поліно» як нагорода за молитви у багатьох країнаїх світу?

Усі ми в очікуванні Різдвяних свят і трепетно підходимо до цього дійства – народження маленького Ісуса Христа, народження нового життя. І всі, хто дотримується прабатьківських традицій готується до цього. Готується до цього цілий світ, зокрема і в франкомовних країнах.
Традиційний десерт на свят-вечір у франкомовних Канаді, Франції та Бельгії називають «бюш-де-Ноель», що означає «різдвяне поліно». Власне, цей шоколадний рулет зовні справді нагадує дровину і має давню, ще дохристиянську традицію.
Вперше цей десерт був згаданий і описаний в 1879 році. Але підгрунтя для його створення готували тисячоліттями. Коріння традиції йдуть у давні язичницькі часи, коли кельти урочисто відзначали день зимового сонцестояння.

У цей день, найкоротший у році, кельти спалювали велику колоду з дуба, в’яза або вишні (іноді це було навіть ціле, але вже померле дерево), яке своїм горінням уособлювало повернення сонця і продовження дня. Згодом, на Різдво Христове у печі підтримували горіння головешки, що тліла аж до настання нового року.

Бельгійка Магалі Раду має ще одну версію походження цієї солодкої традиції:

«Колись на Різдво моя мати мені розповідала, що у французькому регіоні Бургундії на святвечір батьки наказували дітям іти до своїх кімнат помолитися і просити Бога, щоб поліно дало їм цукерок, -пояснює вона. – Поки дітей не було, батьки прив’язували до поліна солодощі, сушені фрукти чи горіхи. Діти вірили, що саме поліно їх винагородило за молитви».

Нині пропонуємо вам фотоальбом найнеймовірніших різдвяних полін від французьких кондитерів.

Що вживають традиційно в інших країнах дивю Готуємося до Різдва: різдвяні десерти в різних країнах світу

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *