Сучасні Робінзони або про Рай, створений власними руками

Інернетом гуляє історія одного британця, який за 13 тис. дол. влаштував собі рай на землі. Англієць Брендон Гримшоу купив крихітний безлюдний острів на Сейшелах і переїхав туди назавжди. Йому було під сорок, він кинув роботу газетного редактора і почав нове життя.
До того часу на острів уже понад 50 років не ступала нога людини. Як і годиться справжньому Робінзону, Брендон знайшов собі компаньйона з числа аборигенів. Його П’ятницю звали Рене Лафортен. Разом з Рене Брендон почав облаштовувати свій новий будинок. У той час як Рене приїжджав на острів лише періодично, Брендон жив на ньому десятиліттями, нікуди не виїжджаючи. Самотужки.
За 39 років Гримшоу і Лафортен посадили своїми руками 16 тис. дерев і збудували майже 5 км стежок. У 2007 році Рене Лафортен помер, і Брендон залишився на острові зовсім один.
Йому йшов 81-й рік. Йому вдалося привернути на острів близько 2000 нових видів птахів і розвести понад сотню гігантських черепах, які в іншому світі (включаючи Сейшели) вже були на межі вимирання. Завдяки зусиллям Гримшоу на колись безлюдному острові зараз знаходиться дві третини фауни Сейшельських островів. Покинутий клаптик землі перетворився на справжній рай.
Кілька років тому принц Саудівської Аравії запропонував Брендону Гримшоу за острів 50 млн дол., але сучасний Робінзон відмовився.

«Не хочу, щоб у багатіїв острів став улюбленим місцем для проведення канікул. Краще нехай він буде національним парком, яким може насолоджуватися кожен».

І домігся того, що в 2008 році острів справді оголосили національним парком.
Брендон помер в липні 2012 года.Человек !! Світла йому пам’ять!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *