Цуценя-єдинорог: у США народився цуцик з відростком на голові

У США живе собачка, у якого між очей виріс… хвостик. Через таку аномалію його прозвали цуценям-єдинорогом. Цуценя з незвичайною мутацією зараз виховують волонтери. Вони помітили тварину посеред вулиці в штаті Міссурі. Фахівці виявили, що у собаки між очима виріс невеликий хвіст.
Через таку особливість собачку назвали Нарвал. Саме так звали популярного чарівного єдинорога. На думку волонтерів, відросток на голові зовсім не заважає цуценяті і жодним чином не погіршує його здоров’я і поведінку.
Ветеринари дійшли висновку, що завдання додаткового хвоста полягає в тому, щоб «зробити з Нарвала найкрутішого пса в світі».
На даний момент цуценя-єдиноріг став справжньою зіркою Мережі. Багато інтернет-користувачі хочуть надати притулок тваринці. Однак поки Нарвал залишається жити в притулку, за його станом доглядають ветеринари.
На Facebook-сторінці Mac the pitbull було опубліковано нове відео за участю «чарівного» пса. Більшість лядачів у захоплені від милої тваринки.

Just another video of our narwhal the magical fuzzy unicorn puppy because we think he is amazing. (We are not accepting applications for him right now until we are very certain his unicorn horn is not going to have a growth spurt and become an issue) (no it does not wag) (yes he is keeping it) (yes he is amazingly awesome!!) Love,MacKeeperOfTheUnicorns

Posted by Mac the pitbull on Wednesday, 13 November 2019

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *