Мости столиці та їх рекорди

Мости – прикраса кожного міста, що поєднує береги та людей.

У Києві налічують понад 60 різноманітних мостових переходів. Деякі з них унікальні та б’ють рекорди не лише столиці, а й Європи. Спробуємо розповісти вам про них!

НАЙШИРШИЙ МІСТ

Залізнично-автомобільний мостовий перехід, що в народі називають “Дарницьким”, є найширшим мостом столиці. Його ширина становить 43,8 м.

Будівництво мосту розпочали у 2004 р. Вже у 2010 р. мостом почали курсувати перші потяги та автівки. Наразі це – найновіший діючий міст через Дніпро у Києві.

Цікаво: на мості в жовтні 2018 р. американські зірки Марк Ронсон і Майлі Сайрус зняли кліп на пісню «Nothing Breaks Like a Heart».


НАЙВУЖЧИЙ МІСТ

“Парковий” пішохідний міст є найвужчим мостом столиці. Його ширина – всього 7 м.

Пішохідний міст, що з’єднує центр Києва з парковою зоною та пляжами Труханового острова, було споруджено у 1956–1957 рр. Силует цього мосту став одним із неофіційних символів міста, його зображено на багатьох листівках, наліпках та значках.

Цікаво: навесні 2010 р., через тимчасове зниження рівня води в Дніпрі, можна було побачити залишки трьох опор Миколаївського ланцюгового мосту, що колись стояв на місці сучасного пішохідного мосту.


НАЙНОВІШИЙ МІСТ

Пішохідно-велосипедний міст став найновішим мостом столиці – його було відкрито у 2019 р. (Багатостраждальний міст).

Ідеї зі спорудження мосту з Володимирської гірки до Арки дружби народів існували вже понад 100 років. У кінці 2017 р. було представлено сучасний проект, а у 2018 почалися будівельні роботи.

Активне будівництво тривало всього 5 місяців. Над зведенням мосту працювали близько тисячі будівельників та фахівців. У дизайні використали скляні панелі на підлозі, на яких стрибали та перевіряли їх самі брати Кличко.

Цікаво: у створенні мосту використано 90% вітчизняних матеріалів.


НАЙТРИВАЛІШЕ БУДІВНИЦТВО МОСТУ

Подільський міст став рекордсменом у «рейтингу довгобудів» столиці. Будівництво ведеться вже… 26 років.

Мостовий перехід, що будується ще з 1993 року, має з’єднати Поділ із лівобережними районами. На верхньому ярусі планується 6 смуг для руху автотранспорту, на нижньому – лінія метро зі станціями «Суднобудівна», «Труханів острів» і «Затока Десенка». Загальна довжина мосту становитиме аж 7,5 км.

Безліч разів зупинялося будівництво мосту, але прогрес є – цього року завершилося замикання конструкцій арки, а тимчасові опори, на яких вона трималася, були розібрані. Мер столиці Віталій Кличко обіцяє завершити грандіозне будівництво мосту наприкінці 2020 року.

Цікаво: після добудови Подільсько-Воскресенський міст стане найбільшим арочним мостом у Європі.


НАЙДОВШИЙ ТА НАЙСТАРІШИЙ МІСТ

Міст Патона отримав одразу два рекорди. Він є найдовшим (1543 м.) та найстарішим – міст введено в експлуатацію 1953 р.

Участь у проектуванні та будівництві брав академік Євген Патон, на честь якого названо споруду.

Колись мостом Патона проходила одна з найважливіших трамвайних ліній міста, що сполучала лівий берег із правим. Проте під час реконструкції мосту у 2004 р. з нього було знято трамвайні колії. У 2015 р. транспортний інженер Віктор Петрук запропонував реалізувати ідею трамвайного кільця, але його пропозицію не підтримали. 

Наразі запуск трамваїв не планують, однак планується велика реконструкція, адже раніше міст визнали аварійним. Проте щоб розпочати реконструкцію, необхідно вивести його з реєстру пам’яток архітектури на час ремонту.

Цікаво: міст Патона вважається найбільшим у Європі суцільнозварним мостом. Уперше всі шви, включаючи і монтажні, було виконано за допомогою автоматичного зварювання.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *