Водіям на замітку: де дешевше паркування в Україні?

Скільки коштує припаркувати авто у великих містах України
Найдорожча парковка в центрі міста виявилася не в Києві
Ще 27 вересня 2018 року в Україні набув чинності новий закон про паркування, який передбачав автоматичну фіксацію правопорушень і більше приводів для евакуації. Також у законі з’явилася прив’язка штрафу за порушення правил парковки до вартості години паркування в двадцатикратном розмірі.
Що стосується евакуації, то за паркування в недозволених місцях можна було б відвезти половину машин столиці на штрафмайданчик, але в реальності ці норми виконуються слабо. Нещодавно повідомлялося, що за тиждень (з 21 по 27 жовтня) на штрафмайданчики зі столичних вулиць евакуювали 69 автомобілів. Причому лише 44 машини евакуювали за те, що вони були припарковані в недозволеному місці. Чи варто говорити, що в Києві їх у сотні разів більше?
Сайт “Сегодня” показав інфографіку, скільки коштують муніципальні парковки в п’яти великих містах України – Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі.
Як виявилося, найдорожче паркування в центрі міста – не в Києві, а у Львові (20 грн за год.). Це ж місто стало антирекордсменом за кількістю паркувальних майданчиків – їх там усього 36. Для порівняння – в Києві більше тисячі, а в інших великих містах України – більше сотні.
Найдешевше паркуватися на муніципальних стоянках у Харкові – година обійдеться всього 2-5 грн.

+ https://bigkiev.com.ua/vezd-v-tsentr-kieva-predlozhili-sdelat-platnym/ 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *