Якщо ваше авто забрав евакуатор: інструкція повернення власнику евакуйованого автомобіля

У Києві оновили інструкцію повернення власнику евакуйованого на штрафмайданчик автомобіля.
Як повідомили в КП “Київтранспарксервіс”, якщо алгоритм дій і витрати не змінилися, то місце оплати за послуги тепер інше.
Так, якщо ваш автомобіль відвезли на штрафмайданчик, необхідно:
• зателефонувати на 102 і дізнатися, чи справді машину евакуювали;
• зв’язатися з управлінням патрульної поліції на вулиці Народного Ополчення, 9, де складуть адмінпостанову за порушення ПДР. Крім того, там потрібно взяти копію акта про евакуацію.
Якщо ж власник авто з’явився на місці евакуації, де були присутні співробітники поліції, то він може звернутися до них. Після цього на місці складається адмінпротокол за порушення правил дорожнього руху, після чого водієві повинні надати копію акта про евакуацію. Якщо власник авто отримав постанову та копію акта про евакуацію, то в поліцію на Народного Ополчення, 9 їхати вже не потрібно.
Потім в обох випадках слід:
• зв’язатися з Головним управлінням Нацполіціі на вулиці Володимирській, 15 (вхід з боку пам’ятника Б. Хмельницького), кабінет № 5. Тут треба оплатити послуги евакуатора, а також за зберігання автомобіля на штрафмайданчику;
• сплатити штраф за постановою в будь-якому відділенні банку, через платіжний термінал або онлайн;
• приїхати з усіма оплаченими квитанціями на штрафмайданчик і забрати свій автомобіль. Адресу, де забирати, повідомлять в ГУНП на Володимирській, 15.
У результаті паркування в забороненому місці обійдеться власнику авто приблизно у 2000 грн. Контакти штрафмайданчиків: вулиця Гната Хоткевича, 20-Б, тел: 068-142-73-86 та вулиця Академіка Туполєва, 19, тел: 067-440-44-41.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *