Ювелірні ланцюжки: як правила носити прикраси

Вже протягом тривалого періоду і жінки, і чоловіки носять ювелірні прикраси. Ланцюжок на шиї демонструє не лише достаток його власника, а й доповнює зовнішній образ. У жінок, наприклад, підкреслює красивий виріз блузи, привертає увагу довколишніх. Чоловікам елегантний ланцюжок з оригінальним плетінням додає солідності. І як правило ланцюжки в них товстіші, ніж у прекрасної половини людства.
Довжина
Вибір довжини залежить від смаку людини, стилю в одязі, особливостей статури. Більшість виробників випускають ланцюжки з довжиною, кратною 5 см. Розмірний ряд починається від 35 см і може доходити до 75.
• худорлявим чоловікам і підліткам підійде короткий ланцюг завдовжки 40 см. Його можна доповнити кулоном. Універсальний розмір на 50 см підійде більшості. Довгі (55 см) підкреслять красу м’язистого тіла і вдало впишуться в стиль чоловіків міцної статури
• красиву шию тендітної жінки вдало підкреслить короткий ланцюжок – 35-40 см. До зони декольте приверне увагу виріб завдовжки 45-50 см і добре підійде дамам середньої статури. Також образ можна вдало доповнити хрестиком або кулоном. Довгі ланцюги в 60 см як правило носяться поверх одягу і акцентують увагу на грудях.
Застібки
При виборі ланцюжка зверніть увагу на її застібку. Вона має бути не лише надійною, а й зручною. Не повинна чіплятися за волосся чи одяг, швидко і легко відкриватися і закриватися. Замочок не має бути вільним, розхитаним. Це вбереже від втрати ювелірної прикраси.
• популярною є кругла застібка (шпрингель). Але має старомодний зовнішній вигляд. Пружина, яка знаходиться всередині механізму, з часом починає все гірше тримати, закриває заслінку і може відкритися в найневідповідніший момент;
• застібки у вигляді карабіна значно надійніші і добротно виглядають на ювелірній прикрасі. При цьому можуть чіплятися за одяг і відкритися;
• кріплення у формі вісімки важко назвати надійним. Вони виконані з тонкого дроту і часто розкриваються.
Багатошарові прикраси
Багатошаровість – актуальний тренд у 2019. Вдало підійде як для урочистого заходу, так і для повсякденного життя. Можна погратися довжиною і зробити образ витонченим, приголомшливим. Доповнити ланцюжок можна підвісками і кулонами. Також можна комбінувати вироби з різних коштовних металів і квітів. Сучасна мода грайлива – чекає від нас уяви і сміливості.
Хрестик і підвіска на одному ланцюжку
Прямої заборони носити натільний хрестик і підвіску на одному ланцюжку немає. У більшості випадків хрестик і кулон надягають на різні вироби. Ланцюг для хреста слід вибирати такої довжини, щоб носити його під одягом. При цьому обидва аксесуари бажано використовувати з одного металу або повісити хрестик на спеціальну мотузочку.Обручка на ланцюжку
За традицією обручки носять на безіменному пальці. Але дехто обирає незвичайний спосіб і чіпляє кілечко на ланцюжок, отримуючи екстравагантну прикрасу. Кільце символізує вірність подружжя і при бажанні його можна сховати під одяг.
Дитячий ланцюжок
Малюкові не варто дуже рано вдягати коштовний ланцюжок. Дитина може порвати її і втратити. Виріб для маленького модника не має бути занадто важким. Краще вибирати невеликої довжини, щоб під час гри, бува, не зачепитися. Найвідповідніший розмір – дворазовий обхват дитячої шиї в сантиметрах. Також варто звернути увагу на застібку. Вона має бути надійною та безпечною.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *