Величний Лондон з висоти

Лондон – чудове і старе місто. Центр життя всієї Великої Британії. Одне з провідних глобальних міст; поряд із Нью-Йорком і Токіо – найбільший світовий фінансовий центр. Воно було засноване в 43 році н.е., під час вторгнення римлян на Британські острови на чолі з імператором Клавдієм.

У столиці Туманного Альбіону є величезна кількість феноменальних будівель і пам’яток, які обов’язково необхідно побачити і з висоти пташиного польоту. Наприклад, вид на фінансовий центр Лондона – Сіті. На фото видно хмарочос «Сент-Мері Екс 30», що іменується також «Огірок», 42-поверхова вежа «Тауер-42» і станція метро «Барбакан». На задньому плані видно історична частина Лондона – Вестмінстер. Обов’язково потрібно подивитися на розважальний комплекс The O2, також званий «Купол міленіуму».

Не варто забувати про Собор Святого Павла на площі Патерностер. Собор знаходиться в найвищій точці Лондона і є резиденцією Лондонського єпископа. Природно, яка ж подорож Лондоном, якщо Ви не відвідаєте величний “Стемфорд Брідж”. Стадіон, на якому мільйони уболівальників переживали найнеймовірніші емоції.
Вашій увазі пропонується дивовижна добірка знімків барвистого Лондона, які були зроблені з висоти пташиного польоту.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *