Дивна історія Чарлі Чапліна або про подарунок від “вдячних” кумирів

Якось після поїздки в нью-йоркському метро, ​​Чарлі Чаплін виявив, що в кишені у нього поважчало. Там виявився чужий золотий годинник. Не розуміючи, як він у нього опинився, він відніс його в поліцію, а вже наступного дня отримав дивного анонімного листа:
«Дорогий містере Чаплін! Пише вам професійний кишеньковий злодій. Учора в метро я витягнув у одного пана золотий годинник. Однак, побачивши вас, як ваш шанувальник я вирішив зробити подарунок і опустив їх у вашу кишеню».
З того часу минув рік. Злодія так і не впіймали, не знайшовся і власник годинника, тому поліцейські переслали їх назад Чапліну. Але історія на цьому не закінчилася.
«У газетах написали про цей випадок. Через деякий час актор отримав другого листа: “Дорогий містере Чаплін! Рік тому я їхав у метро, ​​і в мене поцупили годинника. Я прочитав у газетах, що якийсь кишеньковий злодій подарував їх вам. Нехай мій годинник залишається у вас, містере Чаплін. А оскільки я не менший шанувальник вашого незвичайного таланту, ніж кишеньковий злодій, то посилаю до свого годинника і золотий ланцюжок».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *