“Крсива жінка, наче квітка” у реалістичних скульптурах Біхореля

Жінку часто порівнюють з квіткою. А чи квітам личитиме жіноча подоба? Жан-Мішель Біхорель задумав і втілив це у життя, зробив ши дівчат… із квітів! У наші дні складно когось здивувати 3D графікою, навіть якщо вона максимально реалістична, але скульптури цього цифрового художника вирізняються не стільки технікою, скільки самою ідеєю. Біхорель пропонує нам поспостерігати за взаємозв’язком природних і штучних станів. Що відбувається під зовнішньою оболонкою, як шкаралупою, що приховує внутрішню красу? Розломи і тріщини показують межі різних світів, і в ці деталі хочеться вдивлятися пильніше, це інтригує.
Здавалося б, ліпити покриті квітами жіночі фігури, не складно. Мабуть, що так, якщо не враховувати, що велика частина образів складається з реальних квітів – свіжих і сушених білих гортензій. Скульптор вдається до їх 3D-сканування, щоб відобразити букет, а потім розмножує модель і складає на її основі жіночі фігури. Одна з робіт – це розбита мармурова статуя жінки, заповнена всередині сухими квітами, інша повністю складається з квіток.
Скульптура – портрет молодшої сестри художника – виконана в традиційній японській техніці «Kintsugui». Вона поєднує скульптуру і золото. Тріщини в цьому випадку показують руйнування «об’єкта», як один з циклів його життя, причому він стає все красивішим і ціннішим з часом.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *