Будинок Вінчестерів – будинок збудований за порадою медіума (США)

Будинок Вінчестерів – будинок № 525 на Вінчестер-бульварі в місті Сан-Хосе – місце, яке хочуть відвідати багато туристів, які подорожують по Каліфорнії. Будівля налічує 160 кімнат, 40 сходів, 2000 дверей, 10000 вікон, 6 кухонь, 47 камінів.
У 1884 році будинок придбала Сара Вінчестер, вдова Вільяма Вінчестера, сина Олівера Вінчестера, винахідника легендарної гвинтівки.

winchester-house-1 Жінка на ім’я Сара Вінчестер втратила свою дочку практично відразу після її народження. Трохи згодом вона втратила і свого коханого чоловіка. Після його смерті Сара була на прийомі у медіума в Бостоні, який за допомогою спіритичного сеансу зміг установити зв’язок з духом її покійного коханого. Дух покійного повідомив, що всі трагічні події Сари пов’язані з помстою загиблих від гвинтівки, створеної його батьком. Щоб уникнути подальших проблем, вдова мала збудувати особливий будинок, у якому духи не змогли б зашкодити їй. Припинення будівництва загрожувало їй смертю.winchester-house-5

winchester-house-2Слідуючи порадам медіума, Сара і придбала старовинний особняк на західному узбережжі Каліфорнії. Будівництво було розпочато без зволікань. Сара особисто складала всі плани ремонтних і реставраційних робіт. Реалізацією її дивних задумок займалася професійна команда будівельників. З кожним разом з’являлися нові приміщення, потаємні ходи, віконця в сусідні кімнати і сходи, які часто вели просто у стелю.
Головною ідеєю жінки було запитати примар, які бажали помсти. За 38 років будівництва особняк став нагадувати лабіринт. У свій будинок господиня ніколи не кликала гостей – вони б не витримали таких жахів. Чого тільки варті справжні вікна, зроблені в підлозі …winchester-house-6

winchester-house-3Спочатку будинок мав 6 поверхів, але після землетрусу 1906 року половина поверхів звалилася. З тих пір і до цього дня будинок має всього 3 поверхи. (Збереглося рідкісне фото шестиповерхового варіанту споруди).
Сара Вінчестер померла у вересні 1922 року, у віці 85 років. У сейфі господині не знайшли ніяких грошей, тільки 2 пасма волосся – її покійних чоловіка і доньки. Всі кошти було вкладено в цей незвичайний будинок. Після її смерті в будинку стали відбуватися незрозумілі явища: самі по собі грюкали двері, переміщалися речі, згасало світло. Фахівці з паранормальних явищ, вважають що деякі розсерджені примари в довгих пошуках Сари стали вічними полоненими особняка-лабіринту. До того ж, духи розсерджені тим, що так і не змогли помститися і вдова Вінчестер померла природною смертю.winchester-house-7За чутками, містичні аномалії відбуваються в будинку і в наш час.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *