“Блакитна межа” – поетична назва сутінків у роботах фотографа з Німеччини

Ландшафтний фотограф із Німеччини Кіліан Шенбергер (Kilian Schönberger) у кожній серії своїх робіт запрошує глядачів побачити природу в новому світлі. Так, наприклад, у «Зимовій казці» Шенбергер представляє засніжені пейзажі у вигляді декорацій для казок та фольклору. У серії «Зима прийшла» він віддає данину одній зі своїх улюблених фентезійних історій. А в своїй останній серії «Блакитна межа» автор досліджує чарівність сутінків.
У «Блакитній межі» представлені фотографії, зняті як у сутінках, так і на світанку. Фотограф відобразив чарівні моменти – освітлені яскравим місяцем врожаї, оповиті туманом ландшафти дають уявлення про «блакитний час» – спрощену назві, яку використовують для позначення сутінкового періоду.
Хоча зйомка протягом «блакитного часу» є звичайною практикою серед пейзажних фотографів, оцінка Шенбергером цього швидкоплинного періоду виходить за рамки інтересу до естетики.

«Це набагато більше, ніж просто особливий настрій, – пояснює він. – Для мене – це чарівна межа між раціональним світом денного світла і містичним царством ночі».

При такому поетичному підході до свого ремесла не дивно, що практика Шенбергер включає набагато більше, ніж просто фотографування в пошуках ідеального знімка. Замість цього він використовує свої таланти, щоб шанувати, документувати і розуміти таємничу сторону природи.

«Як візуальний романіст, я намагаюся відобразити щоденну зміну світу за допомогою своєї камери», – розповідає він. – Мовчазний свідок цих чарівних моментів між днем ​​і вночі, прямо на Синій межі».

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *