Водій – це серйозно: країни, в яких складно отримати водійські права

У багатьох країнах, та й зрештою у нас, отримати водійські посвідчення не так уже й складно.
Достатньо пройти програму підготовки в автошколі та скласти нескладні іспити з водіння. Відновлення прав після позбавлення також вимагає лише повторноо складення іспитів.
Проте деякі країни пред’являють до потенційних водіїв досить суворі вимоги. Та й сама підготовка має на увазі певні норми і вимоги до кандидата.
Серед найсуворіших європейських країн у цьому питанні, які висувають конкретні вимоги до водіння, виділяють:
Німеччина. При стандартній підготовці з теоретичних дисциплін, практична підготовка складна для багатьох курсантів автошкіл. Водити автомобіль під контролем інструктора можна до тих пір, поки він не вважатиме кандидата підготовленим до складання іспиту. Ціна за курс навчання становить не менше 1000 євро, а для менш здібних учнів потрібні додаткові заняття. Проте тут доступне кредитування і більшість майбутніх водіїв оплачують навчання саме в такий спосіб – за допомогою кредиту.
Швеція. У країні з суворим кліматом обов’язковим є навчання в зимовий період. Тут один із найскладніших теоретичних іспитів, на який відводиться 45 хв. За цей час потрібно відповісти на 70 питань. Важливо не лише правильно відповісти на кожен з них, а й зробити це досить швидко.
Фінляндія. У цій скандинавській країні обов’язково вже на стадії навчання вивчення прийомів контраварійного водіння. Фіни після успішного навчання в автошколі спочатку отримують тимчасові права (на 2 роки). За цей відрізок молодий водій не повинен допустити серйозних порушень. І лише тоді видають постійні.
Італія. Для успішного складання «теорії» кандидат має бути готовий до відповіді на будь-яке із 7 000 питань. Для водія з посвідченням є 20 балів, які можуть списати за різні порушення. Після обнулення «балансу» доведеться повторно проходити навчання. Бали знову зараховуються на рахунок, якщо з моменту порушення пройшло більше 2 років.
Вимоги до водіїв в інших країнах світу. У деяких країнах до кандидатів у водії пред’являють комплексну оцінку:
Японія. Якщо в цій азійській державі учень до практичного іспиту не оглянув автомобіль – він його не склав. Також при оцінці враховується стан учня. Недостатньо серйозне обличчя за кермом означає відсутність концентрації, не розуміння небезпеки факту керування автомобілем.
ПАР. Вимоги до іспиту близькі до японських. Але в південно-африканській країні можна проблему вирішити «в кулуарах». Австралія. Країна з найсуворішими умовами. Для навчання потрібно 4 роки зі здачею ДВІЧІ теоретичного іспиту, та ДВІЧІ – «практики». Для самостійного керування транспортним засобом видається один із рівнів посвідчення: L (учень), P1, P2 і «дорослі» права. Починати навчання можна з 16 років. Але в Австралії раніше ніж у 21 рік сісти за кермо з посвідченням останнього рівня нікому не вдається. Адже лише 2 роки успішного управління машиною з правами P2 дадуть можливість обміняти їх на постійне посвідчення.
Комплексний підхід до навчання в багатьох регіонах прямо впливає на ситуацію на дорозі. Може саме з цієї причини в цих країнах дуже рідко трапляються “лихачі”, автохами і нетверезі водії за кермом.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *