Чому німці пропонують іноземцям роботу і безкоштовне житло на місяць?

Місто Герліц у німецькій Саксонії пропонує роботу й безкоштовне житло на місяць людям з інших міст і країн. Так сюди сподіваються привабити нових активних жителів, пише 34travel.
Повідомляється, що Саксонський Герліц розташований у східній Німеччині, на кордоні з Польщею. Зараз у місті проживає близько 54 тис. осіб. Більшість із них – люди похилого віку. Щоб зробити місто живучим, місцева влада розробила програму, за якою людям з інших міст і країн пропонують безкоштовну квартиру на місяць. Такою стратегією вже користувалися американські Детройт і Талса. У Герліці розраховують на приїзд людей, які працюють віддалено й не прагнуть до мегаполісів. Зараз у місті вільні 7000 квартир. Новим жителям запропонують три квартири й три місця роботи на вибір. Уже прийняли заявки від 150 осіб – із сім’ями й одинаків.
Бомбардування Другої світової війни не зачепили Герліц, й історична частина міста залишилася цілою. На його вулицях знімали фільми «Готель «Гранд Будапешт», «Читець» і «Безславні виродки». Щорічно до Герліца приїжджає 140 тис. туристів, а деякі навіть називають його «новим Берліном».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *