«Африканські душі» фотографа із Німеччини

Фотографу з Кельна Манелі Кульпі (Manuela Kulpa) не вдалося відвідати Африку, про яку вона мріяла.

Тому героями її фотопроекту стали найближчі родичі в неволі, в тому числі ті, які перебувають на межі вимирання. Цикл «Африканські душі» (2014 р.) – це краса та грація африканських тварин, які наче спеціально позують для нас.
Маючи величезний досвід роботи з тваринами, Мануела змогла сконцентруватися на неймовірній схожості міміки людини та мавп, – шимпанзе, горилл, бонобо, орангутангов. Більшу частину своїх фотографій вона зробила у заповідниках і зоопарках, а також охоронних природних парків Австрії, Чехії, Німеччини, Бельгії та Нідерландів. Німецькому фотографу характерна концентрація на зображенні тварин на фоні злегка розмитого фону. Проникливі образи братів наших менших вийшли навіть без використання спалаху (щоб не травмувати тварин) за допомогою фотокамер Canon 50D та комп’ютерних програм.

«У своїх зображеннях я хочу передавати красу і виразність тварин, показати, що за ними криються чутливі ітоти (незважаючи на те, де вони живуть та де зроблені фотографії). Наші менші брати також відчувають задоволення і прив’язність, страх і печаль. Я люблю природу і хочу її захистити. Нині мої фото стали для мене найефективнішим засобом поширення інформації про ступінь важливості навколишнього середовища і кожного її представника!».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *