Ісландський острів Флатей – найкращий острів у світі (Big 7 Travel)

Перше місце у списку Big 7 Travel, у якому було 50 найкращих островів у світі, зайняв ісландський острів Флатей, розташований у північно-західному побережжі країни. 
Флатей є єдиним островом у затоці Брейда-фьорд, на якому живуть люди. Окрім нього в архіпелаг входять ще 40 островів різних розмірів. На острові завдовжки лше 2 км постійно проживають шестеро осіб.

Різко зростає кількість людей на Флатеї влітку – для спостереження за популяціями тупиків і ще 35 видів птахів, які тут гніздяться, з’їжджаються туристи. На острові вони також можуть спостерігати за понад 150 видами рослин, а на побережжі, якщо пощастить, то навіть можуть побачити косаток. Кількість людей на острові у цей час зростає до 9000. Туризми можуть жити в старих будиночках, або в готелі “Flatey”, який працює лише літом.
Також Флатей відомий своєю знаменитою бібліотекою, збудованою 1864 року, яка є найстарішою в Ісландії. Є і церква, збудована в 1926 році. Добратися до острова можна лише одним способом – на паромі з міста Стиккісхоульмюр.

Варто сказати, що до першої десятки найкращих у світі островів також увійшли: Палаван (Філіппіни), Еспірито-Санту (Вануату), Соммарьой (Норвегія), Корчула (Хорватія),Острів Аран (Ірландія), Острів Пемба (Зандзібар), Барбадос, Острів Люмі (Вашингтон), Бора-Бора (Французька Полінезія).

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *