Краса і вірність: рідкісні породи собак

Собак люблять усі! І якими б вони не були, породистими, чи ні – всі вони потребують нашої уваги і любові. 

Але є й такі породи, знайти які не так просто. Портал wday зібрав десятку наймиліших і найдивовижніших порід собак, які не можуть вам не сподобатися.
Шведський вальхунд

Довгий і низькорослий, як і його далекий родич коргі, шведський вальхунд славиться інтелектом і безкінечним запасом енергії. Кажуть, що в давні часи ці собаки були супутниками вікінгів і навіть показали себе непоганими пастухами. Нині такий цуцик став би прекрасним новим членом сім’ї.
Оттерхаунд
Завдяки водонепроникному підшерстю і перепончатим лапам він комфортно почувається як на суші, так і у воді. На початках ці собаки полювали на видр, звідси й назву їх породи (otter з англ. перекладається як «видра», а hound як «гончак»). Зараз навіть незважаючи на свої чималі розміри, вони прекрасно поладять як з дорослими, так і з дітьми.
Лунь
За даними Dog Time, цю породу часто називають біглем на стероїдах. Виведена вона була для полювання на зайців і лисиць великими зграями. Хоча лунь зовсім інший як бігль, він все одно добродушний і товариський. Але варто бути оберрежним. З людьми ця порода сходиться непогано, а ось з іншими собаками може не поладити.
Леопардова собака Катахули
За даним американського клубк собаківництва, Катахули є єдиною породистою собакою, яку вивели у штаті Луїзіана. Назва означає «священне озеро». Леопардова собака відзнчається незалежністю, але при хорошому вихованні може стати хорошим і вірним компаньйоном.
Норвезький лундехунд
З шістьма пальцями на кожній лапі, як його описує видання Dog Time, норвезький лунденхунд славиться неймовірною спритністю. На початках породу виявили на віддаленому острові Норвегії, де її використовували для “викрадання” яєць буревісників. Хоча цуцики цієї породи доволі грайливі, вони легко піддаються дресируванню та досить розумні.
Лаготто-романьоло
Ця собака насамперед відома як мисливець за трюфелями. Добре натренований ніс може “вловити” делікатес на пристойній відстані. Лаготто вважають дуже трудолюбивими собаками. А ще вони дуже люблять увагу та ласку – майже як кішки.
Угорська пастуша собака
Або, як її ще називають, муді. Породу вивели в Угорщині, щоб ті допомогти пасти стада пастухам. Муді хочуть багато уваги та щоденних тренувань. Ці собаки відрізняються високим інтелектом і неймовірно легко піддаються дресируванню.
Стабіхун
За даним американським клубу собаківництва, стабіхун – це помісь ретривера та англійського пойнтера. Часто його використовували для полювання на птахів, а також для вилову кротів та кроликів на фермі. Але найчастіше до всього цікавий і енергічний стабі любить радувати своїх домашніх іграми і добрими характером.
Кай-кен
Виведений для полювання на дичину в горах Японії, кай-кен навіть на батьківщині вважається рідкісним видом. Окрім того, що порода славиться атлетизмом і силою, вона також заслужила репутацію вірного і надійного супутника.
Брюссельский гриффон
За даними Dog Time, ця крихітна порода була виведена для полювання на мишей та пацюків у бельгійських конюшнях. Брюссельського гриффона, або маленьку бельгійську собачку, люблять за виразну мордочку, яка наче нагадує лице вічно невдоволеної людини. Але, незважаючи на свою суперечливу зовнішність, вони безумовно люблять ласку й обожнюють увагу.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *