“Під прикриттям” або які справжні імена голлівудських зірок

Не всі, мабуть, знають, що “міцний горішок” насправді не Брюс, а Уолтер.Не секрет, що знаменитості частенько беруть собі псевдоніми, які були б яскравішими, співзвучнішими, оригінальнішими. Тож розповімо про те, звідки з’явилися оригінальні псевдо у зірок Голлівуду і як насправді їх звуть.
Демі Мур – Деметрія Джин Гайнес
На самому початку кар’єри (ще до зустрічі з Брюсом Віллісом), Деметрія була одружена з маловідомим актором Фредді Муром. Вони прожили в шлюбі лише чотири роки, а коли розлучилися, більше не згадували один одного. Спочатку Демі хотіла повернути собі дівоче прізвище, але продюсери відмовили її.
Хелен Міррен – Олена Лідія Міронофф
Справжнє ім’я Хелен – Олена Василівна Міронофф. Британка виявилася спадкоємицею російських графів – її дід служив у Російському урядовому комітеті в Лондоні і після революції вважав за краще залишитися в Об’єднаному Королівстві. Своє англійське ім’я оскароносна актриса отримала у віці 5 років – її батько не хотів, щоб сім’я виділялася і підробив документи.
Брюс Вілліс – Уолтер Брюс Бруно Вілліс
Так-так, брутального героя “Міцного горішка” насправді звуть Уолтер. Свою кар’єру актор починав з театральних підмостків і його агент порадив змінити ім’я на трохи простіше. Леді Гага – Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта
Було б проблематично відповідати на питання “Яка твоя улюблена співачка”, якби йшлося про Стефані Джоанн Анджеліні Джерманотта. Словосполучення “Леді Гага” придумав продюсер співачки, взявши похідне від пісні групи Queen “Radio Ga-Ga”. Чому вибір припав саме на цей трек – не зрозуміло. За однією з версій під час репетицій майбутня зірка копіювала рухи і гримаси Фредді Меркьюрі.
Він Дізель – Марк Вінсент
У 17 років актор сам придумав собі цей псевдонім. Саме в цьому віці він вступив до коледжу Хантер на факультет англійської словесності, де й почав писати перші сценарії. В одному зі своїх інтерв’ю Дизель зізнався, що ім’я Марк Вінсент ніколи йому не подобалося, воно здавалося йому занадто інтелігентним.
Лана Дель Рей – Елізабет Грант
Дівчина вирішила позбутися справжнього імені, тому що вважала його таким, що не відповідає образу “ретро-діви”. Ім’я Лана вона запозичила у своєї улюбленої виконавиці Лани Тернер, а прізвище Дель Рей – від першого автомобіля марки Ford Del Rey.
Кеті Перрі – Кетерін Елізабет Хадсон
Тут історія коротка: співачка скоротила ім’я, щоб його було простіше запам’ятати, а прізвище взяла у матері – в Голлівуді вже є одна Хадсон (актриса Кейт Хадсон).

Ніколас Кейдж – Ніколас Кім Коппола
Ніколас був у родинних стосунках з культовим режисером Френсісом Фордом Копполою і змінив своє прізвище, щоб уникнути будь-яких звинувачень “у заступництві”. Він “позичив” прізвище у двох своїх кумирів: композитора Джона Кейджа і героя американських коміксів Люка Кейджа.

Наталі Портман – Наталі Хершлаг
Батьки були проти зйомок у фільмі “Леон”, а деякі особливо консервативні родичі навіть вважали, що вона зганьбить сім’ю Хершлаг. У результаті Наталі взяла прізвище своєї бабусі.
Мерлін Менсон – Брайан Х’ю Ворнер
Ім’я та Прізвище не підходили для ексцентричного сценічний образу. Чоловік зупинився на Мерліна Менсона. Ім’я було запозичено у знаменитої голлівудської актриси, а прізвище – у маніяка-вбивці Чарльза Менсона.
Софі Лорен – Софія Віллані Чіколоне
Спочатку актриса знімалася під псевдонімом Софія Ладзаро. Актриса вважала, що справжнє прізвище аж надто провінційне. Потім, за наполяганням свого чоловіка кінопродюсера Карло Понті стала Лорен (так називалися його улюблені сигари).
Чак Норріc – Карлос Рей Норріс
Прізвисько “Чак” актор отримав під час служби у військово-повітряних силах США. Потім актор переніс цей псевдонім і в кіно.
Елтон Джон – Реджінальд Кеннет Дуайт
Елтон Джон – це злиття імені та прізвища двох його улюблених музикантів – джазового музиканта Елтона Діна і блюзового виконавця Джона Болдрі.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *