Покинуті будівлі – чудове полотно для вуличної творчості

Художник створює неймовірні роботи на стінах покинутих будівель. 
Краса швидкоплинна. Саме цю ідею втілює в своїх роботах австралієць Тайрон Райт (Tyrone Wright), відомий у світі мистецтва під псевдонімом Rone, передає Телеграф.

Вуличний художник з Мельбурна створює ніжні портрети красивих дівчат у дуже оригінальних і абсолютно безлюдних місцях. Тайрон малює на побитих часом стінах покинутих промислових будівель і житлових будинків, вдихаючи своїм мистецтвом життя в руїни.
Тайрон наносить свої ніжні фрески на уцілілих і обшарпаних часом стінах покинутих промислових будівель і житлових будинків. За словами художника, такі незвичайні місця обрані невипадково. Ці забуті або напівзруйновані простори можуть зникнути в будь-який момент.

«У скороминущості ховається справжня краса, – вважає Тайрон. – Адже в будь-який момент прекрасні портрети можуть зникнути, зберігшись лише на фотографіях».
Витончені жіночі образи в атмосфері хаосу і деструкції нагадують про те, що і самі ці місця колись виглядали зовсім інакше. Хтось їх будував, поліпшував і вдихав у них життя. Але одного разу це припинилося, а від колишньої слави і краси залишилося одне лиш відлуння. А тепер – і портрети Rone.

Один із проектів художника під назвою Empty було представлено в старому театрі в Мельбурні, який підлягає знесенню. На презентацію проекту прийшло понад 3000 поціновувачів.

Роботи Rone можна побачити не лише в Австралії, а і по всьому світу: в Лондоні, Нью-Йорку, Парижі, Гавані, Сан-Франциско, Гетеборзі, Мехіко, Детройті, Гонконгу та інших містах.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *