«Французькі листівки» – зародки еротики ще в ХІХ столітті

Еротичні «французькі листівки» початку 20 століття, за якими божеволів увесь світ.
Ви думаєте, що зробити еротичне фото і відправити своїй другій половинці – це «фішка» наших теперішніх днів? Дуже помиляєтесь! Зараз ми вам доедем, що люди займалися такими непристойними справами з моменту, коли з’явилися перші фото.
Навіть в кінці ХІХ – на початку ХХ століття, коли фотографія ще не була такою доступною і простою, як сьогодні, обмін такими «французькими листівками» був популярним заняттям серед закоханих.
Більшість таких листівок робилися у Франції, звідси і неофіційна назва «французькі листівки». Для фотографів-початківців це була доволі прибуткова і вигідна справа. Хоча фотографи часто залишали під знімками псевдоніми. Це допомогало уникнути стигматизації (клеймування) та убезпечитися від неприємностей перед законом. У США, наприклад, відправлення таких листівок поштою було нелегальним, а знайти такі фото можна було в спеціалізованих магазинах, або у французьких вуличних торговців.
У нашій підбірці знімки, на яких зображені дві пари. Насправді ж моделей для такних фотосесій у ті часи було значно більше. Закохані часто не втрачали шансу знятися для «французьких листівок», хоча їх імена й тримали в строгому секреті.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *