«Кам’яний ліс» Мадагаскару – гігантські скелі, що заворожують

Природний заповідник Цінжі-дю-Бемараха, створений в 1927 році для охорони унікальних карстових ландшафтів і різних видів лемурів, знаходиться на західному узбережжі острівної держави Мадагаскар.

kamiany_lis_Madaskar_2

kamiany_lis_Madaskar_3Ландшафти тут просто заворожують – гігантські скелі, і збережені ліси мангрових дерев, а так само безліч інших чудес.
Площа заповідника становить 1520 квадратних кілометрів.
Значна частина цього заповідника – це гряди зубців з вапняку. Це і є той самий «Кам’яний ліс» Мадагаскару.
Назва цього заповідника в перекладі з малагасійського звучить як «ходити навшпиньки». Подивившись на унікальний карстовий ландшафт, розумієш, що іншим спосіб пересуватися по заповіднику тут не вдасться.kamiany_lis_Madaskar_4

kamiany_lis_Madaskar_5

Утворюють знаменитий Кам’яний ліс темно-сірі карстові породи і жовті вапнякові скелі утворилися під дією звичайної ерозії. Протягом багатьох років вода і кислотні дощі роз’їдали поверхню вапнякових пластів, утворюючи цю надзвичайну природну красу. Замість звичайних гір у небо дивляться частоколи із загострених кам’яних голок. У деяких місцях їх висота сягає п’ятдесяти метрів. Між ними ростуть рідкісні види дерев, на яких живуть такі ж рідкісні представники тваринного виду – сніжно-білі лемури, і пролітають не менше рідкісні види птахів.kamiany_lis_Madaskar_6

kamiany_lis_Madaskar_7На незвичайну красу Кам’яного лісу туристи можуть помилуватися, піднявшись на вершини за допомогою альпіністського обладнання, або з оглядових майданчиків. Інших варіантів немає. Місцеві жителі розповідають, що по всій величезній території заповідника немає жодного рівного клаптика землі. Цей ландшафт недоступний тільки для людини, але допомагає вижити рідкісним видам рослин і тварин, особливо лемурам, які живуть тут у великій кількості. Маленькі моторні тварини виглядають дуже дивно на тлі навколишніх їх суворих скель.kamiany_lis_Madaskar_1 Згідно з даними, на території заповідника мешкає 53 рідкісних види птахів, шість досить доволі рідкісних видів лемурів і вісім видів рептилій. Для туристів великим враженням буде плавання на каное по річці Монамболо. У південній частині заповідника знаходиться ущелині Монамбол, у якому збереглася первозданна природа.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *