Унікальний “нічийний” автопарк виставили на аукціон у США після смерті його власника

Дідусь залишив після себе унікальну колекцію з 250 авто
Цими вихідними американський аукціон Vanderbrink Auctions виставить на торги понад 250 автомобілів, які раніше належали одному власнику – фермеру з невеликого містечка Вітон, штат Міннесота. Чоловік пішов з життя в грудні минулого року, і після його смерті машини стали нічийними.

Фермера звали Джеймс Грем, і, згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, він був холостяком, чия любов до автомобілів почалася з купе Ford 1934 року. Його друг Річард Сероцк вважає, що таку величезну кількість автомобілів Грему вдалося зібрати саме через те, що він не був одружений, оскільки поруч із ним не було людина, яка стримала б його запал автомобільного божевілля.

“Джим Грем, який недавно помер у віці 88 років, залишив після себе колекцію з більш ніж 250 автомобілів, яку він збирав протягом усього життя. Спочатку ж його автопарк налічував близько 500 автомобілів, які зберігалися в сараях навпроти його ферми “, – зазначає видання WDAY ABC News.

Втім, представлені відео та фото і колекції говорять про те, що не всі машини розміщувалися в приміщеннях – деякі з них стояли на вулиці, хоча не виключено, що їх “викотили” аукціоністи.
Серед представлених в колекції авто є такі рідкісні моделі, як Edsel Pacer 1958 року випуску, Packard 200 1954 року тощо.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *