Смертельне задоволення: як нігерійські повії наражають на небезпеку своїх партнерів

За даними недавнього дослідження Іранського журналу громадського здоров’я, серед населених пунктів Нігерії ВІЛ-інфіковані або заражені СНІДом 4,1% людей. На початку 2000-х це число становило 5% – його вдалося зменшити за допомогою інвестицій та освітніх програм. Боротьбу з епідемією ускладнює те, що тут негативне ставлення до контрацептивів і чверть працівниць секс-індусрії Нігерії ВІЛ-інфіковані (дані за 2013 рік).
Нідерландський фотограф Тон Коене зробив серію фотографій жінок з борделів Лагоса, які живуть в бідняцьких умовах.
Деякі дівчата починають працювати у борделях з 14 років.
Вони приймають до п’яти клієнтів у день.
Один клієнт платить від 2 до 5 доларів.
Фото зроблені в Лагосі – одному з найбільших міст Нігерії з населенням бл. 13 млн людей. Число ВІЛ-інфікованих жителів міст оцінюється в 1,2 млн. Водій фотографа, жартівливо зауважив, що потрапивши до міста на машині, можна відчути в повітрі запах віруса.
Рекламний плакат пропонує використовувати презервативи.
Кілька років тому дослідники Journal of the International AIDS Society з’ясували, що розповсюдженість ВІЛ-інфекцій серед секс-працівників Нігерії – понад 24%.

Дослідження 2016 року показало, що жінки часто не просять чоловіка чи партнерів надягати презерватив, а ті не бачать у жінок бажажання убезпечуватися.Одна з жінок каже: «Проблема в тому, що ти навіть не можеш запропонувати своєму партнерові використовувати цю штуку. Це наче звинуватити його, що він спить з усіма підряд, або визнати, що ти сама не впевнена у собі. Будь-який з варіантів може розірвати відносини і пустити про тебе дурну славу».
І лише одна респондентка відповіла, що купувала презерватив для свого партнера. Інші жінки не забажали, щоб їх родичі чи чоловіки побачили їх з презервативами.
42-річний батько трьох дітей пояснив соціологам: «Любу жінку (у тому числі й мою), яка запропонує чоловікові купити презерватив саму потрібно, як слід покарати».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *